[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

وزیر اطلاعات: دشمن در اغتشاشات اخیر دنبال براندازی بود، روزنامه شیراز نوین

وزیر اطلاعات با بیان اینکه در اغتشاشات خیابانی اخیر، دشمن به دنبال براندازی نظام بود، تصریح کرد: در اصفهان یک تیم ضدانقلاب کشف شد و یک تیم هم با وجود آموزش‌هایی که دیده بودند، موفق به اجرای عملیات خود نشد. به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل خطیب در نشست شورای تأمین استان خوزستان که در محل استانداری برگزار شد، اظهار داشت: مردم این سرزمین با وجود همه دشمنی‌ها، از اسلام، انقلاب و وحدتشان حمایت کرده و در مقابل تمام این دشمنی‌ها ایستادگی کردند. وی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان کرد: پاسداران ما با تأسی از امام حسین(ع) همواره نگهبان انقلاب و اسلام بوده اند و جانبازان ما نماد ایثارگری، استقامت و ولایت‌مداری هستند. وزیر اطلاعات گفت: مردم خوزستان از زمان انقلاب تا به امروز با وجود همه فتنه‌های دشمنان، با وحدت خود در برابر نفوذ آنان ایستادگی کرده و نشان داده اند که همیشه پای ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران هستند. وی افزود: مردم ما بدانند تا زمانی که همه ما در اطاعت از ولی فقیه و نایب امام زمان(عج) تلاش کنیم، لطف خدا شامل ما خواهد بود. ما وظیفه داریم در برابر فتنه‌گری دشمنان تمام ابزار و امکاناتمان را به کار بگیریم؛ زیرا دشمن با استفاده از ابزارهای رسانه ای مختلف، به دنبال تأثیرگذاری بر اراده مردم است.
خطیب با بیان اینکه امنیت اگر متکی به مردم و بر پایه مردم طراحی شود، پایدار می‌ماند و در برابر نفوذ دشمن مقاوم است، افزود: در کشور ما اقوام، مذاهب و طوایف مختلف بسترساز این امنیت هستند. وی بیان کرد: در اغتشاشات خیابانی اخیر، دشمن به دنبال براندازی نظام بود، اما به لطف خداوند و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و همراهی نیروهای مسلح و همچنین بصیرت مردم، نقشه دشمن با شکست مواجه شد. وزیر اطلاعات گفت: در اصفهان یک تیم کشف شد و یک تیم هم با وجود آموزش‌هایی که دیده بودند، موفق به اجرای عملیات خود نشد. همچنین یک عملیات را هم در کرج جعل کردند برای اینکه بتوانند با آن برای خودشان آبرو بخرند، اما این جعلیات و خبرسازی‌ها عمر کوتاهی خواهد داشت.
وی افزود: امنیت از طریق قراردادها و تفاهم‌نامه‌ها با رژیم کودک‌کش صهیونیستی به دست نمی‌آید؛ بلکه امنیت از درون خود و با همکاری کشورهای همسایه ایجاد می‌شود. خطیب گفت: رژیم صهیونیستی امروز به دنبال ایجاد سامانه دفاعی یکپارچه در منطقه است، در حالی که در برابر فلسطینیان سرشکسته شده و این اقدامات نتیجه‌ای غیر از تاراج کردن سرمایه کشورها ندارد.
وی افزود: با تلاشی که دولت آقای رئیسی در ایجاد روابط خوب و متقابل و مشارکتی با کشورهای همسایه دارد، امیدواریم مابین ایران و این کشورها یک امنیت استوار و مؤثر پایه‌ریزی کنیم.
گفتنی است وزیر اطلاعات در ادامه سفر خود به اهواز با حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان دیدار کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی