[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

زارع نژاد سرپرست انجمن جودو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی شد، روزنامه شیراز نوین

طی حکمی ‌از سوی رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، وحید زارع‌نژاد رئیس هیئت جودو استان فارس به عنوان سرپرست انجمن جودو ‌این فدراسیون منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در حکم بشیریان خطاب به وحید زارع‌نژاد آمده است:
نظر به اهمیت و جایگاه ورزش دانشجویی و تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به موجب ‌این حکم به سمت سرپرست انجمن جودو فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و برنامه‌ریزی‌های لازم با ظرفیت‌های دانشگاهی و مشارکت و همفکری با متخصصین، کارشناسان و جلب همکاری فدراسیون ذی‌ربط در راستای سیاست‌ها و تحقق اهداف دولت مردمی ‌و عدالت محور و دستیابی به موارد زیر شاهد گسترش و ارتقاء ورزش دانشگاهی باشیم: تعمیم و گسترش رشته ورزشی زیر در سطوح استانی ملی در دانشگاه‌های کشور، برنامه‌ریزی برای اجرای فعالیت‌های ورزشی در استان‌ها، تلاش برای تشکیل انجمن‌های ورزشی استانی و شناسایی نفرات برتر، نظارت و بازرسی از فعالیت‌های رشته ورزشی مربوطه و ارتباط مؤثر با بخش‌های مختلف و آموزش عالی کشور برای تشکیل تیم‌های ملی دانشجویی برای حضور قدرتمندانه در مسابقات بین‌المللی. گفتنی است وحید زارع‌نژاد هم اکنون رئیس هیئت جودو استان فارس نیز می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی