[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

مردم به آزمایشگاه‌های پیشرو اعتماد دارند ، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری- گروه خبر 
 دویست و هفتاد و ششمین نشست ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، برگزار شد.
رئیس دانشگاه در این نشست ضمن بررسی اقدامات حوزه‌های مختلف دانشگاه در زمینه مقابله با کووید ۱۹ و نحوه ارائه خدمت به بیماران، گفت: با نظارت‌های مؤثر دانشگاه از بیمارستان‌ها و روند خدمت رسانی به بیماران، وضعیت ارائه خدمت به مراجعان و بیماران در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی فارس شکل مناسبی دارد و به یک آرامش نسبی دست پیدا کرده ایم.
دکتر «مهرزاد لطفی» همچنین با اشاره به عملکرد یک سال گذشته آزمایشگاه‌های استان گفت: با همت معاونت بهداشت دانشگاه و رؤسای مراکز بهداشتی، وجود آزمایشگاه‌های استان فارس به عنوان مراکز پیشرو در تشخیص کووید ۱۹ با شرایط ایمن، سبب شده مردم با خاطری آسوده به آزمایشگاه‌ها مراجعه کنند.
او در ادامه، افزایش تست‌های تشخیص کرونا از روزی ۳۰۰ تست به بیش از ۲۰۰۰ تست را یک اقدام بزرگ برشمرد و از تلاش تمام کارکنان آزمایشگاه‌ها تقدیر کرد.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه نیز در این نشست، از افزایش نسبی موارد اینتوبه در بخش‌های مراقبت ویژه بیمارستان‌های استان خبر داد.
دکتر «اورنگ ایلامی» همچنین گفت: تاکنون دو هزار و ۵۲۵ نفر در فارس بر اساس اولویت‌های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در دو مرحله واکسن کرونا دریافت کرده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی