[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

هم‌افزایی آموزشی علیه کرونا، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین- گروه خبر
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: با پایان بخش نمایشی همایش ملی آموزش در دوران همه گیری کرونا، بعد گشایشی آن که اثر بخشی همایش را عمیق تر و گسترده تر خواهد کرد، تازه شروع شده است و بحث و گفت‌وگو در رابطه با محورهای همایش تازه آغاز خواهد شد. 
دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین اختتامیه همایش ملی آموزش در دوران کرونا (فرصت‌ها، چالش‌ها و دستاوردها) در شیراز گفت: خوشبختانه در بخش نمایشی این همایش، دویست و هشت هزار نفر به صورت پیوسته از طریق شبکه شاد این برنامه را مشاهده کردند که این مسئله نشان می‌دهد این همایش روند مناسبی را در راستای عناوین، محورها و اجرا طی کرده است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه بین تیم معاونت آموزش متوسطه استان فارس و کمیته‌های مختلف این همایش ارتباط خوبی برقرار شد، افزود: امیدواریم این همایش بتواند گره گشای مسیری برای انجام همایش‌های بعدی در سطح کشور باشد. مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: از بین مقالات ارسال شده به همایش تعداد 120 مقاله پذیرفته شد که 18 مقاله اثر خود را در این 2 روز ارائه دادند.
وی گفت: تنها به مقالات ارائه شده در این همایش اکتفا نخواهیم کرد و اعتقاد داریم به تعداد معلمان تجربه زیسته وجود دارد که می‌توان از آنها مدل‌های آموزشی گوناگونی را استخراج کرد. مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه در استان فارس بیش از 850هزار دانش آموز وجود دارد گفت: امیدواریم با نشست‌های هدفمند علمی و هم افزایی و بهره گیری از تجربیات آموزشی دیگر معلمان در سراسر دنیا به استاندارد‌های لازم آموزشی در دوران کرونا و پساکرونا برسیم.
اسماعیلی خواستار شد: فرهنگیانی که در این همایش شرکت نکردند، تجربیات زیسته خود را از طریق فضای مجازی در اختیار دیگر معلمان قرار دهند تا همه دانش آموزان از این تجربیات ارزشمند بهره مند شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی