[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

گره اشتغال باز شود ، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: ظرفیت‌های سپاه فارس آماده همکاری و به‌کارگیری در زمینه ایجاد شغل برای جوانان بومی استان است.
به گزارش دریافتی شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، جلسه هم اندیشی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس با حضور فرمانده سپاه فجر و ریاست اداره کل کار، تعاون و امور اجتماعی استان برگزار شد.
سردار بوعلی در این مراسم با بیان اینکه دیدگاه کلی سپاه فجر کمک و یاری به مسئولان استان برای گره گشایی از مشکلات است، گفت: کارهای بزرگی طی سال اخیر در قالب نهضت کمک مؤمنانه در استان انجام شده که نتیجه همکاری، هماهنگی و مشارکت خیرین نیک اندیش فارس، بسبجیان و مسئولان بوده است.
وی با بیان اینکه اقتصاد و اشتغال دو مسئله مهم استان هستند که باید مدنظر مسئولان قرار داشته باشند، گفت: اشتغال‌زایی و در کنار آن تأمین امنیت شغلی کارگران دو مؤلفه مهم در موضوع اقتصاد فارس هستند. وی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های سپاه فارس آماده همکاری و به‌کارگیری در زمینه ایجاد شغل برای جوانان بومی استان است.
سردار بوعلی با اشاره به اجرای موفق طرح توکاد در استان فارس، گفت: این طرح موفق که شایسته است به عنوان یک الگو در کشور مطرح شود، در راستای تأمین تبلت برای دانش آموزان نیازمند نتایج درخشانی داشته است. وی با بیان اینکه نتایج درخشان این طرح‌های نوآورانه نشان‌دهنده ظرفیت‌های عظیم فارس است، ادامه داد: در روزهای پایانی سال برای آزادی ۲۰۰ زندانی در قالب طرح نذر رهایی برنامه ریزی شده، بسته‌های معیشتی برای اهدا به محرومان و قشر کارگر در حال آماده سازی است و آماده تسهیل گری برای حضور اقشار کارگر در طرح صندوق‌های قرض الحسنه مردمی هستیم.
وی با بیان اینکه فرماندهی سپاه فجر مسائل و مشکلات قشر کارگر را در سطوح مختلف و در جلسات استانی پیگیری می‌کند، گفت: هیئت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات نیازمندی‌ها و مشکلات قشر کارگر را شناسایی و طرح‌های جامع برای حل این مشکلات پیشنهاد دهد.
فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: ارائه طرح‌های تخصصی برای حل مشکلات و طرح‌های نوآورانه یکی از رسالت‌های مهم هیئت‌های اندیشه ورز اقشار بسیج است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی