[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

زمین و واسطه‌گران از مسکن ملی حذف شدند، روزنامه شیراز نوین

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس گفت: تاکنون ۲۲هزار و ۵۴۴ متقاضی برای مسکن اقدام ملی در این استان نام نویسی کرده اند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، دکتر محمد رسول پروری گفت: ۵هزار و ۱۵۹ نفر از این افراد در شهرستان لارستان و سایر شهرستان‌های جنوبی و ۱۷ هزار و ۳۸۵ نفر در سایر شهرستان‌ها نام نویسی کرده اند.
به گفته معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس، متقاضیان ساخت مسکن اقدام ملی در استان فارس تاکنون یک هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال آورده داشته اند که از این مقدار ۹۴۹ میلیارد ریال آورده متقاضیان جنوب فارس و ۵۰۱ میلیارد ریال آورده متقاضیان سایر شهرستان‌های استان فارس است.
وی با اشاره به حمایت‌های دولت از این طرح گفت: حذف قیمت زمین در تولید مسکن کمک شایانی به این طرح کرده است؛ حذف واسطه‌های مصالح ساختمانی و خرید مستقیم از تولیدکننده به انبوه‌ساز از اقدامات مطلوب دولت در طرح اقدام ملی مسکن است. معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس همچنین با بیان اینکه امکان اجرای این طرح در کل شهرهای استان فارس وجود دارد گفت: در حال حاضر این طرح بر اساس برنامه وزارت راه و شهرسازی در شهرهایی صورت می‌گیرد که در آن‌ها زمین تأمین شده باشد. دکتر پروری خاطر با بیان اینکه در حال حاضر ساخت پروژه‌های ملی مسکن با سرعت پیش می‌رود، اظهار داشت: با توجه به اینکه طرح ملی مسکن جا افتاده است، بنابراین متقاضیان واجد شرایط از آن استقبال کرده و نسبت به واریز وجوه در نظر گرفته شده (آورده متقاضیان) اقدام کرده و می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی