[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

۴۱هزار عدد مواد محترقه در شیراز کشف شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «شیراز» از کشف 41 هزار و 517 عدد انواع مواد محترقه قاچاق طی یک هفته گذشته در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «فرج شجاعی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه تنوع و گستردگی مأموریت‌های نیروی انتظامی، در هیچ شرایطی نمی‌تواند ما را نسبت به تأمین نظم و امنیت شهروندان بی تفاوت کند، بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان «شیراز» در طول اجرای طرح‌های پیشگیرانه قبل از چهارشنبه سوری تا کنون 41هزار و 517 عدد انواع مواد محترقه کشف و 7 متهم را نیز در این زمینه دستگیر کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت برای کنترل و مهار این ویروس از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد، عنوان داشت: با توجه به اینکه مبتلایان ویروس کرونا در بیمارستان‌های سطح شهرستان بستری و در حال درمان می‌باشند، جهت رعایت حال این بیماران، از مردم عزیز خواهشمندیم از حرکات خطرآفرین در شب چهارشنبه آخر سال خودداری کنند.
اولین حادثه چهارشنبه‌سوری در «شیراز» 
فرمانده انتظامی «شیراز» از انفجار حین ساخت ترقه در این شهرستان خبر داد و گفت: در این حادثه 3 انگشت یک نوجوان 12 ساله قطع شده است. سرهنگ «فرج شجاعی» بیان کرد: در پی تماس شهروندان با پلیس 110 مبنی بر وقوع یک مورد حادثه انفجار در خیابان «پارسیان شمالی» اکبرآباد شهرستان شیراز، بلافاصله مأموران به همراه دیگر نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. وی تصریح کرد: مأموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند یک نوجوان 12 ساله در یک منزل مسکونی، در اقدامی خطرناک و به دور از چشم والدین در حال ساخت ترقه‌های دست ساز بوده که بنا به عللی دچار انفجار و آتش سوزی شده است. فرمانده انتظامی «شیراز» با بیان اینکه در این حادثه، 3 انگشت دست راست نوجوان قطع شده است، به خانواده‌ها توصیه کرد که خطرات چهارشنبه آخر سال را جدی گرفته و در این زمینه مراقبت جدی از فرزندان خود به عمل آورند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی