[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

دغدغه اعتبارات و تجهیزات داریم ، روزنامه شیراز نوین


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در سفر به تهران، راهکارهای تسریع در تأمین اعتبارات مالی، پروژه‌های عمرانی و تجهیزاتی حوزه سلامت فارس را پیگیری کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» در نشست‌های جداگانه ای با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه و بودجه، مهم‌ترین اولویت‌های مجموعه دانشگاه را در زمینه‌های پروژه‌های تجهیزاتی و جذب اعتبارات و منابع لازم برای پیشبرد اهداف پیش روی حوزه سلامت فارس، پیگیری کرد.
دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» با حضور در معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با «بهروز رحیمی» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، پیرامون راهکارهای عملیاتی برای رفع چالش‌های حوزه سلامت فارس در زمینه‌های عمرانی، اعتبارات و تجهیزات دیدار و گفت و گو کرد.
در این نشست که با همراهی رئیس مجمع نمایندگان استان فارس و نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی و معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت برگزار شد، ضمن طرح و پیگیری راهکارهای تسریع در توسعه و جذب اعتبارات حوزه سلامت فارس، مطالبات معوق کارکنان، چالش‌های حوزه عمرانی و تجهیزاتی تبادل نظر شد.
دیدار با مشاور بودجه و اعتبارات معاونت درمان، معاون نظارت و ارزیابی دفتر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون دفتر امور سلامت و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه، از دیگر محورهای سفر معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی