[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

تکمیل کریدور شمال– جنوب، روزنامه شیراز نوین

وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه شیراز- اصفهان و تکمیل آن یکی از اولویت‌های مهم و فوری است. این آزادراه به واسطه تأثیراتی که در آمد و شد مردم از شمال به جنوب کشور دارد، فوق العاده مهم بوده و در درجه نخست اولویت قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، محمد اسلامی در جریان سفر خود در ۲۵ اسفندماه به استان فارس، با اشاره به اهمیت آزادراه شیراز- اصفهان اظهار داشت: این آزادراه و تکمیل آن یکی از اولویت‌های مهم و فوری است. این آزادراه به واسطه تأثیراتی که در آمد و شد مردم از شمال به جنوب کشور دارد، فوق العاده مهم بوده و در درجه نخست اولویت قرار دارد. وی افزود: با توجه به توافقات انجام گرفته با سرمایه گذار و تنظیم منابع که به شکلی مناسب بوده و همچنین اهتمام و پیگیری‌های استاندار فارس این امیدوار وجود دارد که در خرداد ۱۴۰۰ این آزادراه را برای بهره برداری آماده کنیم. وزیر راه و شهرسازی در ادامه تصریح کرد: در این مسیر برای بعضی موارد همچون نقاط تبادلی یا همان تقاطع‌های غیرهمسطح به تازگی تملک اراضی در تلاقی با جاده سپیدان در حال انجام است که به همین خاطر تکمیل آن‌ها زمان بیشتری خواهد برد، اما راه دسترسی و ورود به شیراز از این طریق میسر می‌شود.
محمد اسلامی افزود: در این زمینه یک مسئله دیگر که در دستور کار قرار دارد، امتداد آزادراه شیراز- اصفهان به بوشهر است. به همین خاطر با مذاکرات و مقدماتی که فراهم شده به دنبال این هستیم که در همین ایام عملیات اجرایی آن آغاز شود.
وزیر راه و شهرسازی گفت: به این شکل دیگر در پازل کریدور شمال- جنوب نقطه جامانده ای نخواهیم داشت و این بخش نیز در دستور کار قرار می‌گیرد تا مسیر شمال به جنوب را به شکل یکپارچه انجام دهیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی