[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۹
  • دوره جدید

نگاه تولید اشتغال‌محور است ، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
مهندس «حمیدرضا ایزدی» رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از افتتاح طرح تولیدی کاشی دیوار و کف «شرکت صدف سرام استقلال» در شهرستان آباده به شکل ویدئو کنفرانسی با دستور رئیس جمهور خبر داد و گفت: این واحد تولیدی با میزان سرمایه گذاری ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال معادل ۳۲۰ میلیارد تومان زمینه اشتغال ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم و ۴۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم را فراهم آورد. همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران، مراسم افتتاحیه واحد تولیدی کاشی کف و دیوار «صدف سرام استقلال آباده» به دستور دکتر «روحانی» رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور دکتر «عنایت الله رحیمی» استاندار فارس، مهندس «حمیدرضا ایزدی» رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، دکتر رحیم زارع نماینده مردم شریف شهرستان‌های آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی، مهندس زین‌العابدین نیک مرام فرماندار شهرستان آباده، تعدادی از مسئولان، سرمایه گذران و جمعی از فعالان اقتصادی برگزار شد. رئیس سازمان صمت فارس در این مراسم با تأکید بر افزایش تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در امر تولید بیان کرد: طرح تولید کاشی دیوار و کف «شرکت صدف سرام استقلال» در شهرستان آباده به بهره برداری رسیده و این طرح صنعتی سالیانه ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار متر مربع ظرفیت تولید دارد. وی افزود: طرح تولیدی، صنعتی «صدف سرام استقلال آباده» در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار به اجرا رسیده و محصولات تولیدی آن انواع کاشی دیوار و کف می‌باشد که روزانه به میزان ۸ هزار متر مربع است.
مهندس «ایزدی» بیان کرد: با افتتاح و بهره برداری از این واحد صنعتی، تولیدی، شاهد تاثیرات مثبتی در حوزه صادرات کاشی و سرامیک استان و همچنین سرمایه گذاری در این زمینه خواهیم بود.
وی اضافه کرد: شهرستان آباده از مهم ترین شهرستان‌های معدنی استان فارس می‌باشد که دارای انواع مواد معدنی نظیر سنگ مرمریت، انواع خاک‌های نسوز و صنعتی، سنگ آهن، سنگ آهک، گچ خاکی و شن و ماسه است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی