[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

پایان دوری سرمربی استقلالی از لیگ برتر، روزنامه شیراز نوین

سرمربی باتجربه فوتبال ‌ایران سکان هدایت قرمزپوشان اهوازی را پذیرفت. به گزارش فوتبال 360، جواد نکونام بعد از پیروزی مقابل الفیصلی عربستان در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصمیم گرفت تا از سمت خود کناره‌گیری کند و در شرایطی که مدیران باشگاه فولاد مدعی بودند که استعفای نکونام پذیرفته نیست و او در بازی الهلال، قرمزپوشان اهوازی را همراهی خواهد کرد، اما نکونام در سفری غیرمنتظره به تهران بازگشت. بعد از سفر نکونام و قطعی ‌شدن جدایی‌اش از فولاد، حمیدرضا رجبی در کسوت سرمربی موقت سکان‌دار فولاد شد و ‌این تیم را در مصاف با الهلال هدایت کرد.
مدیران باشگاه فولاد با توجه به نمایش قابل ‌قبول تیم‌شان در مصاف با الهلال عربستان تصمیم گرفتند تا حمیدرضا رجبی را در نقش سرمربی تا پایان فصل منصوب کنند اما با وجود طرح ‌این موضوع از سوی سرپرست مدیرعاملی باشگاه فولاد، رجبی که در نقش آنالیزور در کادرفنی جواد نکونام حضور داشت، به احترام همکار خود نپذیرفت که در نقش سرمربی کارش را دنبال کند و همین مسئله باعث شد تا مدیران باشگاه فولاد به دنبال جذب یک سرمربی جدید باشند.
*بازگشت علی‌منصور به چرخه سرمربیان لیگ
علیرضا منصوریان، محرم نویدکیا، آندره‌آ استراماچونی و دراگان اسکوچیچ از جمله گزینه‌های مطرح شده برای هدایت تیم فولاد خوزستان بودند که مدیران باشگاه فولاد در نوبت اول به سراغ اسکوچیچ رفتند اما سرمربی سابق تیم ملی فوتبال‌ ایران به پیشنهاد فولادی‌ها پاسخ منفی داد. بعد از بررسی‌های نهایی و در شرایطی که در جلسه دوشنبه شب هیئت ‌مدیره باشگاه فولاد، حمیدرضا شعبانی به عنوان مدیرعامل جدید منصوب و جانشین حمیدرضا رادکیا شد، تصمیم‌گیری درباره انتخاب سرمربی انجام شد.
منصوریان که سابقه سرمربیگری در تیم‌های مختلف از جمله استقلال تهران را دارد و فصل گذشته در استان خوزستان و تیم صنعت‌نفت آبادان کارنامه‌ای قابل‌قبول از خود به جای گذاشت، بعد از مذاکره با مدیران باشگاه فولاد با آن‌ها به توافق رسید تا بعد از استعفای جواد نکونام، بازهم یک سرمربی استقلالی جانشین او شود و حالا هواداران فولاد چشم‌انتظار عملکرد علیرضا منصوریان تا پایان فصل هستند. البته که سرمربی جدید فولادی‌ها قراردادش را تا پایان لیگ بیست‌وسوم با‌ این تیم به امضا رسانده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی