[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

جنجـال فولادی‌هـا در شیـراز، روزنامه شیراز نوین

  ‌‌ میثم محجوبی - شیرازنوین
تیم فوتبال جوانان ایمان سبز شیراز در هفته دوازدهم لیگ برتر جوانان کشور و در گروه اول، مقابل تیم فولاد خوزستان صدرنشین  قرار گرفت که در یک بازی پربرخورد و جنجالی با  نتیجه دو بر یک به برتری رسید.
در این مسابقه که در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، بازی با حملات بیشتر از سوی ایمان سبز آغاز شد اما این تیم فولاد بود که در اواسط نیمه نخست روی یک ضربه ایستگاهی به گل اول بازی دست یافت.
در ادامه تیم ‌‌ میزبان برای جبران گل خورده، حملات زیادی روی دروازه سرخپوشان فولاد انجام داد و موقعیت‌های زیادی هم خلق کرد که همگی آن‌ها از دست رفت تا نیمه نخست با شکست ایمان سبز به پایان برسد. نکته قابل ذکر نیمه نخست، اعتراضات مکرر اعضای هر دو تیم به داوری مسابقه بود.
در نیمه دوم، تیم فولاد خوزستان با هدف حراست از تک گل پیروزی بخش خود، به بازی تدافعی روی آورده بود و تا حدود دقیقه 80 نیز این گل را حفظ کرد اما علیرضا غلامی‌‌‌‌ از روی نقطه پنالتی موفق شد گل تساوی‌بخش ایمان سبز را وارد دروازه خوزستانی‌ها کند.
در ادامه، باز هم شاهد اعتراضات زیادی از سوی دو تیم نسبت به داوری بودیم. داور مسابقه در دقیقه 90 پنج دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم در نظر گرفت. در پنجمین دقیقه مسابقه، علیرضا غلا‌‌می‌‌‌‌ موفق شد گل دوم و پیروزی بخش ایمان را وارد دروازه فولاد کند.
کادرفنی فولاد که این شکست را باور نداشتند، اعتراضات خود به داوری را تشدید کردند. آن‌ها اعتقاد داشتند که گل دوم ایمان سبز، پس از پایان پنج دقیقه وقت تلف شده به ثمر رسیده. داور بازی هم یک دقیقه پس از گل دوم ایمان سبز، سوت پایان بازی را به صدا درآورد. 
پس از سوت پایان بازی، یکی از اعضای کادر فنی فولاد وارد زمین مسابقه و به داور حمله ور شد. ضرب و شتم داور مسابقه توسط او، آغاز جنجال‌های انتهای بازی بود. بازیکنان دو تیم به شدت با یکدیگر درگیر شده و صحنه‌های زشتی را در استادیوم شهید دستغیب شیراز رقم زدند.
هدایت تیم فوتبال ایمان سبز شیراز در رده سنی جوانان برعهده ا‌‌مین شهیدزاده است. 
در سایر دیدارهای گروه نخست لیگ برتر جوانان کشور، دیگر نماینده استان فارس یعنی هلال احمر گراش در سیرجان برابر گل‌گهر این شهر به تساوی دو- دو دست یافت. دیدار تیم‌های جندی‌شاپور دزفول و ذوب‌آهن اصفهان با تساوی بدون گل به پایان رسید و شاهین شهرداری بوشهر با دو گل بر مس‌کرمان غلبه کرد.
در جدول رده بندی این گروه تا پایان هفته دوازدهم، فولاد خوزستان با 24 امتیاز صدرنشین است، ذوب آهن اصفهان با 20 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و تیم‌های ایمان سبز شیراز و هلال احمر گراش به ترتیب با 20 و 16 امتیاز، سوم و چهارم هستند.
شاهین بوشهر با 15 امتیاز،گل‌گهر سیرجان و مس کرمان با 12 امتیاز در رتبه‌های پنجم تا هفتم قرار دارند و جندی‌شاپور دزفول با یازده امتیاز در انتهای جدول هشت تیمی‌ مسابقات این گروه قرار دارد.
در گروه دو نیز تیم سپاهان اصفهان با 24 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های پیکان تهران و ملوان بندرانزلی با 20 و 18 امتیاز دوم و سوم هستند. دهکده طلایی بابل، نساجی مازندران، تراکتور تبریز، غفاری تاکستان و ماشین سازی تبریز هم در رتبه‌های چهارم تا هشتم این گروه قرار دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی