[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

دزد دراک دستگیر شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی فارس: علی سیاه و همدستش سارقان به عنف کوه دراک بودند 
دزد دراک دستگیر شد 

سرهنگ حبیبی: دو سارق مسلح به سلاح سرد در محدوده کوه دراک شناسایی و دستگیر شدند 

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: علی معروف به سیاه و همدستش که به‌صورت پیاده و همچنین با یک دستگاه موتورسیکلت در محدوده کوه «دراک» شیراز با سلاح سرد اقدام به اخاذی و سرقت به عنف از شهروندان می‌کردند، دستگیر شدند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «کاووس حبیبی» افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف و اخاذی توسط راکبان یک دستگاه موتورسیکلت در محدوده کوه دراک شیراز و احساس ناامنی و نارضایتی بین شهروندان، شناسایی و دستگیری سارقان به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و اقدامات شبانه‌روزی، مخفیگاه سارقان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، طی یک عملیات غافل‌گیرانه هر 2 نفر دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان فارس با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به 10 فقره سرقت به عنف طلاجات، موبایل، وجه نقد و... از شهروندان اعتراف کردند، گفت: این سارقان حرفه‌ای پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.
سرهنگ «حبیبی» از شهروندان خواست چنانچه از آنان در محدوده کوه دراک سرقت به عنف و اخاذی به شیوه قیدشده صورت گرفته است، برای پیگیری به پایگاه غرب پلیس آگاهی فارس واقع در خیابان ایمان (همت) شمالی مراجعه کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی