[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

برای افزایش جمعیت همت نمی‌کنید، روزنامه شیراز نوین

دکتر محمدهادی ایمانیه بر ضرورت هم‌افزایی برای اجرای طرح افزایش جمعیت تأکید کرد و گفت: مدیریت استان آمادگی دارد هر موضوعی را که در اجرای این طرح لازم است، در سطح وزارت بهداشت یا سایر وزارتخانه‌ها دنبال کند؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به تدوین طرح جامع اجرای افزایش جمعیت اقدام کنید.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در همایش ملی رویکردهای علم مامایی و سلامت باروری در راستای جوانی جمعیت که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، گفت: دغدغه شما درمورد جمعیت قابل تقدیر است؛ آسیب‌های ناشی از کاهش جمعیت، دغدغه و موضوع موردتوجه‌ مسئولان کشور است.
استاندار فارس با گلایه از اینکه بسیاری از کارگزاران و مسئولان در هر سطح و رتبه ای، به اندازه‌ شایسته و لازم برای افزایش جمعیت همت نمی‌کنند، اظهار داشت: نقش همه مسئولان و آحاد افراد جامعه در این موضوع مهم و قابل توجه است. در صورتی که هم‌افزایی بین دستگاهی صورت پذیرد و وقت‌گذاری مناسب به‌همراه پیش‌بینی برای تأمین منابع مالی طرح موردتوجه قرار گیرد، فارس می‌تواند پیشتاز در اجرای طرح افزایش جمعیت باشد.
وی بر ضرورت هم‌افزایی برای اجرای این طرح تأکید کرد و گفت: مدیریت استان آمادگی دارد هر موضوعی را که در اجرای این طرح لازم است، در سطح وزارت بهداشت یا سایر وزارتخانه‌ها دنبال کند؛ لذا هرچه سریع‌تر نسبت به تدوین طرح جامع اجرای افزایش جمعیت اقدام کنید.
نماینده عالی دولت در فارس ادامه داد: آمادگی داریم این طرح را برای سال ۱۴۰۲ در استان اجرا کنیم؛ در صورتی که الگویی موفق و مناسب ارائه شود، می‌توان با جلب نظر مسئولان امر، نسبت به تسری آن به سایر استان‌ها اقدام نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی