[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۷
  • دوره جدید

دکتر ایمانیه: تا پایان سال آینده، روستای دچار تنش آبی در فارس وجود نخواهد داشت، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: آب‌رسانی به بیش از ۳۰۰ روستای دچار تنش آبی در استان در حال انجام است و تا پایان سال آینده روستای دچار تنش آبی در فارس وجود نخواهد داشت. به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه شورای اداری استان فارس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حرم و شهدای اغتشاشات اخیر، گفت: بسیج شجره طیبه‌ای است که امام خمینی(ره) آن را بنا گذاشت و امروز این شجره طیبه در همه عرصه‌های خدمت می‌درخشد.
استاندار فارس، دفاع از میهن در برابر داعش و حفظ مرز‌ها را از جمله خدمات بسیج دانست و گفت: جهاد آب‌رسانی یکی دیگر از خدمات این شجره طیبه است.
وی به خدمات بسیج از جمله آزادی زندانیان، حوزه سلامت و شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: ایجاد ۵هزار اشتغال توسط بسیج از جمله خدمات دیگر این شجره طیبه در سطح استان است. بسیجیان امروز فقط در جبهه نبرد حضور ندارند؛ بلکه در جبهه سازندگی نیز 
خوش می‌درخشند.
وی افزود: آب‌رسانی به بیش از ۳۰۰ روستای دچار تنش آبی در استان در حال انجام است و تا پایان سال آینده روستای دچار تنش آبی در فارس وجود نخواهد داشت.
نماینده عالی دولت در استان فارس، با اشاره به در پیش بودن روز دانشجو گفت: میلیون‌ها دانشجو در سراسر کشور و ۱۷۰هزار دانشجو در فارس، مشغول تحصیل هستند که توجه به نیاز‌های این قشر در اولویت است.
دکتر ایمانیه با تأکید بر اینکه می‌بایست برای سال ۱۴۰۲ به صورت شایسته برای حوزه فرهنگ بودجه تخصیص داد، از لزوم به خدمت گرفتن پروژه‌های عمران در راستای فرهنگ گفت و افزود: ظرفیت‌های بودجه ۱۴۰۱ برای مدیران تشریح شده است که بهره‌مندی دستگاه‌های اجرایی استان فارس از این ظرفیت‌ها ارزیابی خواهد شد.
استاندار فارس گفت: دستگاه‌های اجرایی استان، باید نیاز‌های خود را در قالب برگزاری نمایشگاه به عرضه عموم گذاشته، تا نخبگان علمی و حوزه دانش بنیان به تولید این ظرفیت‌ها اقدام کنند.
وی افزود: همایشی برای سرمایه گذاران داراب و زرین دشت به زودی برگزار خواهد شد که این همایش‌ها در سطح شهرستان‌ها و ادارات استانی نیز باید پیگیری و برگزار شود.
دکتر ایمانیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از ابتدای امسال ۲هزار هکتار سرمایه‌گذاری در عرصه گلخانه در فارس اجرا شده و عقب‌ماندگی تاریخی در این زمینه باید جبران شود.
استاندار فارس گفت: با حرکت خوبی که امسال در جهت توسعه گلخانه در فارس آغاز شده، امیدوارم که عقب ماندگی در این حوزه 
جبران شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی