[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

کشف احتکار ۱۰۰میلیاردی لوازم خانگی در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان از کشف انبار لوازم خانگی احتکارشده به ارزش 100میلیارد ریال در شهرستان «شیراز» خبر داد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، با تأکید بر برخورد قاطعانه پلیس با کسانی که بخواهند با احتکار کالا در بازار اخلال ایجاد کنند، به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرائم اشاره کرد.
وی افزود: روز سه شنبه مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اقدامات فنی و تخصصی از احتکار لوازم خانگی در یک انبار در شیراز مطلع شدند و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان فارس، گفت: مأموران به همراه نماینده اداره صمت پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق شدند ۱۴۷دستگاه یخچال، یک هزار و 866 دستگاه کولر آبی، 34 دستگاه ماشین لباسشویی، یک هزار و 280 دستگاه بخاری گازسوز و برقی و ۲۵ دستگاه اجاق گاز احتکار را کشف کنند.
سردار «حبیبی» با اشاره به معرفی مالک انبار به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش اموال احتکار را 100 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مبارزه با احتکار و قاچاق کالا و ارز به صورت مستمر در دستور کار نیروی انتظامی این استان قرار دارد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه احتکار یا قاچاق کالا، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی