[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۸
  • دوره جدید

توسعه و محرومیت‌زدایی در فراشبند ، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان فراشبند با تشریح عملکرد این بنیاد در سال گذشته و با گرامیداشت سال پشتیبانی تولید و همچنین سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل(ره) برای تأسیس حساب 100 و نهاد بنیاد مسکن ابراز داشت: جای جای این شهرستان کانون خدمت بی منت و محرومیت زدایی در راستای توسعه است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، اصغر غلامی با برشمردن برخی از عملکردها در سال گذشته گفت: بنیاد مسکن در شهرستان فراشبند با تلاش جهادی در دورترین نقاط استان فارس خدمات توسعه و محرومیت زدایی را عرضه کرده و طعم خدمت را در کام مردم شیرین 
کرده است.
وی با بیان اینکه شهرستان فراشبند با ۷۵ روستا و سه شهر زیر ۲۵هزار نفر جمعیت دارای ۷هزار و ۸۸۹ خانوار شهری و ۴هزار و ۴۵۸ خانوار روستایی است، گفت: جمعیت شهرنشین در این شهرستان ۲۷هزار و 557 نفر و جمعیت روستانشین ۱۷هزار و ۹۰۲ نفر است و بنیاد مسکن به همه ساکنان این شهرستان خدمات می‌دهد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان فراشبند خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن در این شهرستان با پرداخت ۲۳۱میلیارد و ۹۱۰میلیون ریال تسهیلات مقاوم سازی گام‌های مؤثری در راه توسعه روستایی برداشته است.
وی ادامه داد: همچنین بنیاد مسکن به اقشار کم درآمد در این شهرستان ۱۱۱ فقره کمک بلاعوض به مبلغ ۶میلیارد و ۵۳۵میلیون ریال پرداخت کرده است.
غلامی گفت: پرداخت تسهیلات برای جبران حوادث شهری و روستایی در شهرستان فراشبند به مبلغ ۶۰میلیارد و ۵۹۰میلیون ریال از دیگر فعالیت‌های بنیاد در راستای توسعه روستایی و محرومیت زدایی قلمداد می‌شود.
 مدیر بنیاد مسکن شهرستان فراشبند گفت: در سالی که گذشت خیران شهرستان فراشبند ۷۰۰میلیون ریال به حساب ۱۰۰ امام راحل(ره) کمک کرده‌اند که این حساب برای ساخت حمام، خرید منزل، ساخت منزل، خرید زمین برای نیازمندان و اقشار کم درآمد کمک خواهد کرد.
 به گفته وی، تاکنون در شهرستان فراشبند برای ۵۳ روستا طرح هادی تهیه شده است. این طرح‌ها در ۲۷ روستا به اجرا درآمده، ۶۲۱ هکتار زمین در حریم روستا تملک شده و هزار و ۲۴۰ قطعه زمین به متقاضیان و زوج‌های جوان واگذار شده است. همچنین بنیاد مسکن ۳هزار و ۴۷۲ جلد سند روستایی و شهری به متقاضیان داده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی