[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۲
  • دوره جدید

آتش‌سوزی بزرگ کوه‌چنار خسارت جانی در پی نداشت بازار آریا کوه‌چنار سوخت ، روزنامه شیراز نوین

آتش‌سوزی بزرگ کوه‌چنار خسارت جانی در پی نداشت 
بازار آریا کوه‌چنار سوخت 

36 مغازه در کوه‌چنار طعمه حریق شد 

فرمانده انتظامی شهرستان «کوه‌چنار» از وقوع حادثه آتش‌سوزی در پاساژ «آریا» خبر داد و گفت: این حادثه خسارت زیادی بر جای گذاشت. سرهنگ «لطف‌اله محمدی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ساعت 6 صبح دیروز طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه آتش‌سوزی در پاساژ آریا واقع در میدان امام خمینی شهرستان کوه‌چنار، بلافاصله سردار «رهام‌بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان، کارکنان انتظامی شهرستان‌های کازرون، ممسنی و کوه‌چنار و عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: مأموران انتظامی و عوامل امدادی با حضور در محل مشاهده کردند 36 باب مغازه حامل پوشاک، کفش، لوازم خانگی و... به دلیل نامعلوم دچار آتش‌سوزی شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان کوه‌چنار ادامه داد: با اقدام به موقع آتش‌نشانان و همکاری پلیس، آتش مهار شد. سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: در اثر این حادثه تمامی تجهیزات و وسایل موجود در مغازه‌ها طعمه حریق شده و در آتش سوخته است. 
این مقام انتظامی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت، تصریح کرد: ارزش مالی خسارت وارده بر اثر این آتش‌سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی