[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

تیم‌های شیرازی همیشه دقیقه ۹۰ بسته می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز با اشاره به اینکه مقابل تیم هیئت خراسان رضوی که صدرنشین است فرصت‌های گلزنی خوبی داشتیم، گفت: تیم ما با این تیم متمول هم از نظر بازیکن و هم از نظر تدارکات قابل قیاس نیست.
ستاره زارع در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی خوبی از آب درآمد؛ پیش‌بینی یک بازی سخت را مقابل حریف که مدعی قهرمانی است و در فاز هجومی خوب کار کرده است، داشتیم.
وی اضافه کرد: با تیمی بازی کردیم که سه نفر از بازیکنانش در جدول گلزنان بیشترین گل را زده‌اند، خانم گل آسیا و چند دوره لیگ برتر در اختیار داشتند و از  چندین بازیکن ملی پوش سود می‌بردند، با این حال با بضاعتی که داشتیم  خوب بازی کردیم و اگر یک بازیکن گلزن تمام عیار در تیم ما بود  نتیجه دیگری رقم می‌خورد.
زارع ادامه داد: آنچه که به بازیکنانم مقابل حریف گفته بودم به خوبی در زمین اجرا کردند هر چند تیم خراسان رضوی در نیمه نخست فشار زیادی آورد و سه گل به ثمر رساند اما یک گل زدیم و در نیمه دوم هم  که بدون گل پایان یافت نیز  فرصت‌های زیادی از دست دادیم و حتی تیم حریف در این نیمه از پاورپلی (بدون دروازه‌بان) درلحظاتی از بازی استفاده کرد زیرا تحت فشار قرار گرفته بودند.   
سرمربی تیم پارس آرا با بیان اینکه از ابتدای فصل از داشتن یک گلزن تمام عیار که بتواند فرصت‌ها را تبدیل به گل کند رنج می‌بردیم  بیان داشت: با توجه به شرایط باشگاه نتوانستیم بازیکنی با خصوصیات گلزنی در اختیار بگیریم هر چند سایر بازیکنان تیم در نیم فصل دوم تمرکز خود را بالا بردند و تلاش زیادی کردند اما همچنان از یک بازیکن تمام کننده در مضیقه بودیم.
زارع با اظهار اینکه امیدوارم یک روز شرایط در فوتسال بانوان فارس به گونه‌ای رقم بخورد که پیش از شروع مسابقات دغدغه نداشته باشیم، گفت: ظرفیت‌های خوبی در فوتسال بانوان فارس وجود دارد اما طی سال‌های گذشته پیش از شروع فصل شرایط خوبی نداشتیم و تیم‌های فارس در دقیقه ۹۰ و بدون هیچ آمادگی بدنی و حتی گرفتن بازیکنان مورد نیاز راهی مسابقات می‌شوند، با این شرایط چه انتظاری می‌توان از تیم‌های شیرازی داشت؟
وی بیان کرد : داشتن پتانسیل بازیکن برای یک تیم کافی نیست زیرا یک تیم برای موفقیت نیاز به ابزارهای  زیادی از جمله آماده‌سازی پیش از فصل، بازی تدارکاتی کافی، سالن مناسب، توان مالی و غیره دارد تا به موفقیت برسد که در فارس شرایط به کام بانوان علاقه‌مند به فوتسال و فوتبال نیست.
زارع اظهار امیدواری کرد مدیران باشگاه‌های لیگ برتری فارس در فصل آینده لیگ زودتر برای تیم‌داری تصمیم بگیرند تا با آمادگی، تدارکات کافی و  بدنسازی راهی رقابت‌ها شویم.
سرمربی تیم پارس آرا گفت: اگر شرایط برای تیم ما در این فصل مساعد بود  و با تدارک کافی و گرفتن یک بازیکن گلزن  بازی‌ها را شروع می‌کردیم این شایستگی را داشتیم که راهی مرحله پلی‌اف شویم.
وی گفت: لیگ برتر نیز برای ما تمام شد و در لیگ ماندیم در حالی که لیاقت بیشتری داشتیم و از رسانه‌ها که ما را حمایت کردند و نقش زیادی در جذب اسپانسر دارند تشکر دارم و افتخار ما در لیگ این است که بر خلاف اکثر تیم‌ها، تیم پارس آرا کاملاً بومی بود و در نیم فصل دوم هم خوب کار کردیم و برای تیم‌های شیرازی نیم اول لیگ نیز به مانند دیدارهای تدارکاتی تلقی می‌شود.
دیدار تیم‌های پارس آرا شیراز و هیئت خراسان رضوی شامگاه جمعه با نتیجه سه بریک در سالن شهید ابوالفتحی شیراز به سود تیم میهمان پایان یافت و تیم صنعت فجر هم با نتیجه ۱۰ بر یک مغلوب تیم سایپا تهران شد. 
با پایان یافتن این هفته، از گروه یک تیم‌های سایپا ملی حفاری اهواز  به مرحله حذفی برای تعیین تیم قهرمان صعود کردند  و از گروه دوم هم تیم‌های هیئت خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان راهی مرحله بعد شدند تا تکلیف تیم قهرمان مشخص شود.
مسابقات لیگ برتر فوتسال در این فصل برای تیم‌های شیرازی پایان یافت و تیم صنعت فجر شیراز در خطر سقوط قرار گرفت و تیم پارس آرا هم چهارم شد.
در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور ۱۴ تیم شرکت دارند و در ۲گروه به‌صورت دوره‌ای با هم بازی می‌کنند.
هفته آخر این رقابت‌ها دوم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود و تکلیف تیم‌های سقوط کننده به دسته یک از هر ۲گروه  مشخص خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی