[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

وعده تلویزیون برای ساخت سریال درباره حادثه تروریستی اخیر، روزنامه شیراز نوین

معاون سیما در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شهر شیراز گفت: مینی سریال شاهچراغ(ع) در اواخر مرحله تحقیق و پژوهش است و ان‌شاالله در سالگرد این حادثه تروریستی به آنتن می‌رسد.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، معاون سیما و اعضای شورای مدیران این معاونت ضمن زیارت حرم سوم اهل بیت(ع) در کشورمان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ(ع)، با نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار کردند.
آیت الله دژکام در این دیدار گفت: صداوسیما کار سنگین و بزرگی انجام می‌دهد و باید ضمن حفظ مرجعیت خود، رسالت خطیرش مبنی بر ارائه تصویر درست از چهره ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌را انجام دهد.
نماینده ولی فقیه در استان فارس تصریح کرد: توقعی که استان فارس به واسطه وجود شعرا، ادبا و اندیشمندان برجسته و ظرفیت‌های ویژه خود از رسانه ملی دارد بیشتر از این است چرا که معتقدیم خدمتی که این استان به دلیل قله بودن می‌تواند در راستای اهداف نظام انجام دهد، زیاد است و امیدواریم در دوره جدید رسانه ملی و با همکاری شما محقق شود.
امام جمعه شیراز با تأکید بر این که رسانه ملی باید حرف مردم را بزند، گفت: مطالبه‌گری صداوسیما حق است اما نباید این حس ایجاد شود که هیچ کار درستی هم انجام نمی‌شود. ادبیات مطالبه‌گری باید تصحیح و تلطیف شود.
محسن برمهانی، معاون سیما در این دیدار گفت: بازنمایی بهتر شهرستان‌ها و روستاها در شبکه‌های ملی با همراهی صداوسیمای مراکز استانی کشور اتفاق ویژه‌ای است که در این سفرها آن را دنبال می‌کنیم.
وی از برنامه‌ریزی برای پخش مینی سریال «شاهچراغ» در سالگرد این حادثه تروریستی خبر داد و تصریح کرد: فیلم‌نامه آن در مرحله تحقیق و پژوهش بوده و در همراهی مرکز سیمافیلم با صداوسیمای مرکز فارس و انجام مصاحبه از خانواده‌های شهدا در حال انجام است و هم‌زمان کار انتخاب عوامل نیز پیش می‌رود.
برمهانی خاطرنشان کرد: امیدواریم این اثر در سالگرد حادثه تروریستی شاهچراغ(ع) به آنتن برسد تا ادای دینی به شهدای مظلوم شاهچراغ(ع) و این مضجع شریف باشد و ان‌شاءالله جزو آثار فاخر و ماندگار سیما شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی