[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

راه مقابله با توطئه‌های دشمنان پیروی از ولایت است، روزنامه شیراز نوین

آیت الله لطف الله دژکام در آیین تجلیل از فعالان عرصه احسان و نیکوکاری با بیان اینکه نقش جهادگران در ایثار خدمت بسیار تأثیرگذار است، به شرط آنکه کاری که انجام می‌دهید برای رضای خداوند متعال باشد، اظهار داشت: خدمت‌رسانی و کار اگر برای خدا باشد، رشد پیدا می‌کند.
وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی اگر وجهه الهی نداشته باشد مقداری کمرنگ می‌شود، افزود: اگر بخواهیم در کارهایمان موفق و پیروز باشیم، فعالیت‌ها را بایستی مرتب پیگیری کنیم و تسلیم شیطان نشویم.
آیت الله دژکام با تصریح بر اینکه صراط مستقیم، صراط ولایت است، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم زود به اهداف خود برسیم، بایستی پشت سر ولی فقیه حرکت کنیم و راه ایشان را ادامه دهیم.
نماینده ولی فقیه در استان فارس بیان کرد: دشمنان نظام و انقلاب در تلاش هستند تا مردم را از راه مستقیم دور کنند و همگی باید با اتحاد در این فتنه‌های آخرالزمانی رهرو ولایت فقیه باشیم تا ان‌شاءالله از این فتنه‌ها عبور کنیم.
امام جمعه شیراز خاطرنشان کرد: با همدلی و ایثار می‌توان بر تمامی مشکلات غلبه کرد و در این راستا مقام معظم رهبری بحث مواسات و همدلی را مطرح کردند که در این مورد کمیته امداد امام خمینی(ره) کار‌های خوبی را انجام داده که نشان از همبستگی و روحیه اتحاد بین آحاد 
جامعه دارد.
آیت الله دژکام در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: حضور گروه‌های جهادی در ستاد فرمان حضرت امام(ره) منشأ خدمت در راه خداست.
مدیرکل ستاد اجرای فرمان حضرت امام در استان فارس در ادامه این نشست بر ضرورت جهاد تبیین در جامعه تأکید کرد و گفت: جهاد تبیین از الزامات تحقق گام دوم انقلاب است. حسین پورنورعلی گفت: همگی ما مسئول هستیم به آنچه مقام معظم رهبری فرمودند که نشئت گرفته از قرآن است، عمل کنیم؛ چراکه جهاد تبیین یعنی تلاش و روشنگری کنیم.
وی در ادامه ضمن قدردانی از گروه‌های جهادی که آتش به اختیار در وسط میدان کار می‌کنند، بیان کرد: توزیع ۱۱هزار بسته معیشتی، ۶۰هزار پرس غذای گرم، اعزام کاروان اربعین در قالب ۸ دستگاه اتوبوس، توزیع ۱۲هزار و ۵۰۰ پک لوازم‌التحریر، تهیه و توزیع ۲۴۰ تُن بسته پروتئینی و توزیع ۳۵۰ اقلام سرمایشی و گرمایشی به مناطق محروم و کم برخوردار از جمله فعالیت‌های ستاد اجرایی حضرت امام است. حسین پورنورعلی بیان کرد: ارسال ۲۵۰ سری لوازم خانگی به آسیب‌دیدگان ناشی از سیل شامل پتو، البسه، مواد اولیه، ۲۵۰ سری یخچال، فرش، ۸۰ سری جهیزیه، ساخت و راه‌اندازی ۱۲ خانه احسان در محلات، آزادی ۱۵ زندانی جرائم غیرعمد، آب‌رسانی، برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم، توزیع آجیل شب یلدا، توان‌بخشی به بیماران، ساخت، تکمیل و مرمت مدارس، ساخت خانه عالم، ۸هزار و ۲۰۰ مصوبه اشتغال اجتماع محور از طریق تسهیلات و نیز اجرای ۲۲۰هزار هکتار کشت دیم، بذر و کود کشاورزان از دیگر عملکردهای این نهاد مردمی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی