[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

کمیته امداد مسکن‌ساز شد ، روزنامه شیراز نوین

۳هزار واحد مسکونی برای مددجویان کشور در آیینی با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئوکنفرانس به بهره برداری رسید که از این تعداد ۲هزار و ۱۷۲ خانه به مددجویان استان فارس تحویل شد. 
به گزارش ایرنا، آیین بهره‌برداری از ۲۳هزار منزل مسکونی در سطح کشور که ۲هزار و ۱۷۲ خانه آن در فارس قرار دارد، با حضور رئیس جمهور و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور به صورت ویدئوکنفرانس یکشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار شد. مدیرکل کمیته امداد استان فارس در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: این منازل مسکونی با همراهی کمیته امداد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بسیج سازندگی، راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفین در فارس به بهره برداری رسید. مرتضی موصلی ادامه داد: به طور میانگین اعتبار هزینه‌شده برای هر واحد مسکونی حدود ۲۵۰میلیون تومان بوده است. مدیرکل کمیته امداد استان فارس با بیان اینکه با ارزیابی صورت گرفته، فارس از نظر تعداد واحدهای افتتاح‌شده در این مرحله در صدر قرار دارد، گفت: در مجموع این واحدها در همه شهرستان‌های استان پراکنده است و حدود ۷۵ درصد خانه‌های احداثی در روستاهای استان و ۲۵ درصد در شهرهاست. وی ادامه داد: برای ۱۰هزار خانوار مددجوی کمیته امداد این استان برای تأمین مسکن اقدام شده که در قالب نهضت ملی مسکن برای ۲هزار و ۴۰۰ خانواده تخصیص پروژه نیز صورت گرفته است.
موصلی اضافه کرد: حدود ۱۴هزار خانواده مددجویان کمیته امداد در استان فارس متقاضی مسکن هستند که تلاش داریم در سال ۱۴۰۲ شاهد بهره برداری از حدود ۱۰هزار واحد مسکونی برای این خانوارها باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی