[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

حمید لولایی و مرجانه گلچین در «چشم‌بندی ۲» ، روزنامه شیراز نوین

کارگردان طنز «چشم‌بندی»، سریالی که این روزها قسمت‌های پایانی پخش را پشت سر می‌گذارد، از نگارش و پیش تولید فصل دوم این سریال خبر داد.
شاهد احمدلو، کارگردان سریال «چشم‌بندی» در گفت‌وگویی با ایسنا، با اعلام خبر ساخت فصل دوم این سریال، درباره جزئیات آن توضیح داد: با مشخص شدن ساخت فصل دوم که چندروزی بیشتر نیست، تیم تولید در حال پیش‌تولید هستند و نگارش سریال نیز شروع شده است. تلاش ما بر این است فصل دوم محکم‌تری داشته باشیم که کم نقص‌تر و مخاطب پسندتر باشد.
وی درباره این‌که آیا «چشم‌بندی» قابلیت ساخت در فصل‌های مختلف را خواهد داشت؟ اظهار کرد: این سریال پرونده‌های دست‌نخورده بسیاری دارد که تا چند فصل دیگر می‌تواند ادامه داشته باشد. برای فصل دوم هم یکی دیگر از پرونده‌های جذاب و متفاوتی که برای بیمه اتفاق افتاده است را دستمایه کار خودمان قرار می‌دهیم.
کارگردان «چشم بندی» درباره حضور بازیگران در پاسخ به این که در فصل دوم نیز بازی خواهند داشت؟ توضیح داد: حدود ۵۰ درصد بازیگران در فصل دوم هم حضور خواهند داشت. بازیگرانی از جمله حمید لولایی، مرجانه گلچین، شهرام قائدی، سروش جمشیدی، نعیمه نظام دوست و سیاوش مفیدی در فصل دوم در خدمتشان هستیم. بازیگران جدیدی هم در قالب شخصیت‌های جدید به مجموعه اضافه می‌شوند. همچنین دوستان گروه نویسنده افرادی هستند که فصل اول را به سرپرستی امیر ابیلی کار را نوشتند و تهیه کننده کار سلیم ثنایی خواهد بود.
به گفته شاهد احمدلو، فصل دوم سریال «چشم بندی» اوایل فروردین ۱۴۰۲ در ۵۰ قسمت کلید می‌خورد.
پخش این سریال تا پایان هفته جاری به پایان می‌رسد.
سریال «چشم بندی»، داستان کارخانه‌ای را روایت می‌کند که دچار حریق شده و افرادی درگیر این داستان شده‌اند.
در این سریال بازیگرانی چون حمید لولایی، مرجانه گلچین، شهرام قائدی، سروش جمشیدی، سیاوش مفیدی، نعیمه نظام دوست، سعید پیردوست، شهین تسلیمی، مجید شهریاری، مختار سائقی، فرزانه سهیلی، داریوش سلیمی، ماهان عبدی، مهسا هاشمی، شقایق فتاحی، مجید علیزاده، مهناز دادفر، شهریار حیدری، رضا امینیان، شهاب احمدلو، با معرفی مهدی خزلبانی، پرستو الماس، ملیکا منصوری و با حضور امید روحانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
این سریال جدیدترین مجموعه شبکه سوم سیما است که با مشارکت بیمه مرکزی ج. ا. ا و صندوق تأمین خسارت‌های بدنی با نظارت گروه اجتماعی در حال تولید است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی