[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

استشمام بوی نامطبوع در برخی مدارس فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فارس از استشمام بوی نامطبوع توسط شماری از دانش‌آموزان در بعضی مدارس شهرستان‌های این استان، در روز دوشنبه ۱۵ اسفند، خبر داد. حمیدرضا شعبانی در گفت‌وگو با ایسنا با تأکید بر اینکه خوشبختانه روز دوشنبه در شیراز گزارشی از مسمومیت دانش‌آموزان نداشتیم، گفت: در شهرستان‌های اقلید، بیضا، لارستان، مرودشت و جهرم، مواردی گزارش و بلافاصله اقدامات لازم انجام شده است.
او ادامه داد: تعدادی از دانش‌آموزان در دبیرستان «نگرش» اقلید، «شهید هاشم بانشی» بیضا، «عدالت» لارستان، «حجاب» در روستای کوشک مرودشت و «فضیلت» در جهرم، نسبت به استشمام بوی نامطبوع گزارش کردند که بلافاصله موضوع از طریق مدیران مدارس به مراکز اورژانس اطلاع‌رسانی می‌شود.
شعبانی با بیان اینکه شماری از دانش‌آموزان مدارس اعلام شده، با استرس و اضطراب و علائمی مواجه شده بودند، گفت: بعضی از دانش‌آموزان دارای بیماری‌های زمینه‌ای نظیر آسم و آلرژی توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده‌اند. او با بیان اینکه خوشبختانه هیچ یک از دانش‌آموزان مدارس یادشده در بیمارستان بستری نشده‌اند، گفت: اکثر دانش‌آموزان منتقل شده به اورژانس بیمارستانی، در حال ترخیص هستند.
رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش فارس از خانواده‌ها درخواست کرد که ضمن حفظ خونسردی از انتقال استرس خود به فرزندانشان خودداری کنند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی