[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

کارتون «لیونل مسی» ساخته می‌شود، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از قهرمانی در جام جهانی قطر با کمپانی سونی موزیک برای ساخت یک سریال انیمیشن همکاری می‌کند.
به گزارش ایسنا به نقل از ددلاین، این سریال انیمیشنی که برای مخاطبان کودک و نوجوان ساخته می‌شود، «لیونل مسی» را در کودکی به تصویر می‌کشد.
این سریال به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی و چندین زبان دیگر تولید خواهد شد و بخش محتوای پریموم سونی موزیک که با «لئو مسی» تهیه‌کننده این سریال انیمیشنی هستند، بر توسعه و توزیع این مجموعه نظارت خواهد داشت. هنوز هیچ شبکه تلویزیونی یا سرویس نمایش آنلاینی برای نمایش این انیمیشن معرفی نشده است.
مسی درباره این پروژه گفت: «از بچگی همیشه عاشق سریال‌های انیمیشن بودم و بچه‌هایم طرفدار پر و پا قرص شخصیت‌های کارتونی هستند. از این که می‌توانم در یک پروژه انیمیشن شرکت کنم خوشحالم زیرا یکی از آرزوهای من را برآورده می‌کند. من می‌خواهم از سونی موزیک برای پیوستن به این پروژه تشکر کنم و امیدواریم که نتیجه آن مورد پسند همه باشد، مخصوصاً دختران و پسران.»
«لیونل مسی» به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می‌شود و پیروزی آرژانتین در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ برابر فرانسه این امر را بیشتر تثبیت کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی