[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تکذیب رد صلاحیت برخی اشخاص از سوی شورای نگهبان، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی شورای نگهبان گفت: در نشست دیروز شورای نگهبان مقرر شد که پرونده ثبت نام کنندگان تکمیل شود.
به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در این باره گفت: روز دوشنبه اولین جلسه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت‌ها برگزار شد و گزارش‌هایی را که کارشناسان تهیه کرده بودند بررسی شد و تا الان جلسه ادامه دارد.
وی افزود: به دلیل اینکه برخی از مدارک و اسناد برای بررسی‌های ما کافی نبود، ضمن اینکه صحبت‌های کلی و مرور اسامی دریافتی شد، قرار شد که کارشناسان ما پرونده‌ها را تکمیل کنند و در جلسه بعدی که صبح چهارشنبه است، مجدداً کار رسیدگی را انجام دهیم تا ببینیم به چه مرحله ای می‌رسیم و نتیجه را زودتر اعلام کنیم. 
کدخدایی همچنین گفت: اسامی منتشرشده از احراز صلاحیت یا رد داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها حقیقت ندارد و شورای نگهبان کاملاً این اخبار را تکذیب می‌کند.
وی افزود: در حال بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری هستیم و پس از حصول نتیجه اسامی تأیید صلاحیت شده را اعلام خواهیم کرد.
کدخدایی ادامه داد: از مردم و رسانه تقاضا داریم به اخبار غیرموثق و کذب استناد نکنند. قوه قضائیه باید با کسانی که نسبت به انتشار اخبار کذب و زودهنگام مبنی بر تأیید یا عدم تأیید صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری برخورد کند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی