[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

دغدغه‌ها و چالش‌های شورای تخصصی ناباروری دانشگاه بررسی شد، روزنامه شیراز نوین

ششمین نشست شورای اخلاق دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با هدف بررسی دغدغه‌ها و چالش‌های شورای تخصصی ناباروری دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در این نشست، بر ضرورت تلاش برای رفع دغدغه‌ها و چالش‌های سلامت محور زوجین به ویژه زوجین نابارور تأکید کرد.
آیت الله «لطف الله دژکام» با قدردانی از مسئولان مراکز ارائه دهنده خدمات تخصصی ناباروری در استان، ابراز امیدواری کرد که شاهد بهبود و توسعه خدمات این 
حوزه باشیم.
«محمود نجابت» مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این نشست با اعلام حمایت مجموعه سلامت از زوجین نابارور، بر تلاش برای تکمیل توسعه خدمات باکیفیت در راستای ناباروری و تحقق اهداف تعالی جمعیت و فرزندآوری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تأکید کرد.
دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان دانشگاه، رؤسا و مدیران بیمارستان مادر و کودک شوشتری و مرکز آموزشی درمانی حضرت زینب(س) نیز دیگر اعضای این نشست بودند که با ارائه گزارشی پیرامون اقدامات انجام شده در مرکز مشاوره ناباروری در شیراز در راستای خدمات تخصصی مشاوره به زوجین نابارور و درباره دغدغه‌ها و چالش‌های این مرکز نیز مطالبی 
عنوان کردند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی