[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

حضور کریم در تیم ملی اقدام درستی بود، روزنامه شیراز نوین

کارشناس فوتبال ایران گفت: امیدوارم رئیس فدراسیون و همکارانش تدارکات لازم را برای حضور پرقدرت تیم ملی انجام داده باشند. 
ابراهیم قاسمپور در خصوص فهرست جدید تیم ملی برای حضور در دور برگشت مرحله مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: من از نزدیک در تمرینات تیم ملی نیستم ولی صحبت‌هایی که آقای عزیزی خادم در تلویزیون مطرح کرد به نوعی بود که همه چیز برای ملی‌پوشان مهیا شده است. امیدوارم که او و همکارانش تدارکات لازم را برای حضور پرقدرت تیم ملی انجام داده باشند.
مربی سابق فجرشهیدسپاسی شیراز افزود: در مورد نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی باید به نظر سرمربی احترام گذاشت چون او است که سیستم و تاکتیک را بر مبنای تفکرات خودش انتخاب می‌کند. نظر شخصی من این است  که تغییرات زیاد و جابه‌جایی مرتب بازیکنان در کوتاه مدت خوب نیست اما این نظر شخصی است. من آرزو دارم تیم ملی فوتبال ایران در هر شرایط و با هر بازیکنی موفق شود و باید در این زمینه‌ها به سرمربی تیم ملی احترام گذاشت.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اضافه شدن کریم باقری به تیم ملی عنوان کرد: حضور نفراتی مثل وحید هاشمیان و باقری که از بازیکنان خوب و قدیمی‌ و با اخلاق فوتبال کشور  بوده‌اند هیچ وقت برای ما ضرر نداشته است. باید از پیشکسوتان و بازیکنان شاخص و با اخلاق به عناوین مختلف در تیم‌های ملی استفاده شود. هاشمیان قبلاً کنار مربیان تیم ملی بود و به همراه او باقری از الگوی بازیکنان فعلی فوتبال  محسوب می‌شوند. قاسمپور خاطرنشان کرد: این نفرات چه زمانی که بازی می‌کردند و چه حالا که به جرگه مربیان اضافه شدند قطعاً می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و حضور آن‌ها در کادر فنی تیم ملی را به فال نیک می‌گیرم و معتقدم در انتخاب باقری اقدام خوبی صورت گرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی