[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

بچه‌های راگبی شیراز خیران پیشتاز شدند، روزنامه شیراز نوین

چند وقتیست مربی تیم ملی راگبی ایران و سازنده‌ترین مربی راگبی ایران جناب آقای روح الله مستوری به زیر تیغ جراحی رفته است. برای سلامتی این مربی با اخلاق، انسان دوست و خیر دعا می‌کنیم. او در راه خیر و کمک به مستضعفان، ادامه دهنده راه برادر مرحوم خود است و در گمنامی  و به‌صورت شبانه  با موتور سیکلت به کارتن خواب‌ها و قشر ضعیف جامعه‌ غذا می‌رساند. 
مستوری که اسطوره اخلاق است شب‌ها به دل تاریکی می‌زند و با کمک بازیکنان باشگاه راگبی پسران شیراز خصوصاً خانواده سعید عباسی به منزل افراد نیازمند و یا محل استقرار کارتن خواب‌ها سر می‌زند. روح الله مستوری نزدیک به 500 شب و 349 وعده ناهار توزیع غذای گرم به همت بانیان خیر و گمنام درکارنامه دارد.  
این کار خیر ادامه دارد چرا که 12 سال زنده یاد رضا مستوری برادر روح الله مستوری این کار خیر را انجام می‌داد و به همت بانیان خیر بسته‌های معیشتی در طول سال و به‌خصوص در ماه مبارک رمضان به خانواده‌های نیازمند، یتیم، بی‌سرپرست و بد سرپرست اهدا گردید. جا دارد تشکر ویژه‌ای از تمام بانیان و خیرین گمنام که فقط برای خدا خرج می‌کنند داشته باشیم . در امر جهاد در راه خدا چه در سیل و چه در بیماری کرونا و چه در بخش بیمارستان،جوانان باشگاه راگبی پسران شيراز آماده خدمت‌رسانی به مردم عزیزمان هستند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی