[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

عباسی مسئولیت دو انجمن را به عهده گرفت، روزنامه شیراز نوین

ریاست انجمن ورزش‌های همگانی و کمیته فرهنگی هیئت نابینایان و کم‌بینایان، هر دو به یک نفر واگذار شد.
به گزارش شیراز نوین و به نقل از روابط عمومی هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان فارس، اولین جلسه انجمن ورزش‌های همگانی و کمیته فرهنگی به طور همزمان در فضای آزاد هتل جهانگردی شیراز برگزار شد.
در این جلسه و به دنبال پیشنهاد چند نفر از اعضا و تأیید سایر اعضا، تصمیم گرفته شد که با توجه به ارتباط تنگاتنگی که می‌تواند از نظر اجرای برنامه‌ها و مخاطبین بین انجمن ورزش‌های همگانی و کمیته فرهنگی وجود داشته باشد، مسئولیت هر دو انجمن به یک نفر واگذار شود. سپس بنا به اکثریت آرا،  آقای دکتر امین عباسی به عنوان رئیس انجمن ورزش‌های همگانی و رئیس کمیته فرهنگی هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی ‌هیئت، ایشان دارای مدارک کارشناسی کامپیوتر، کارشناسی ارشد مدیریت امور شهری، دانشجوی دکترای مدیریت، مؤلف 5 کتاب کودک، مؤلف یک کتاب مدیریت شهری، مشاور دو کمیسیون شورای اسلامی ‌شهر شیراز، مشاور دو عضو شورای اسلامی ‌شهر شیراز، رئیس سابق اداره آموزش حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، مدرس دانشگاه، مشاور سابق نمایندگان مجلس، معاون اجرایی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، بوده و هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی