[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

کازرونی‌ها در مسیر قدرت‌نمایی در آسیا، روزنامه شیراز نوین

 سرمربی تیم هندبال شهید شاملی نیروی زمینی کازرون گفت: تیم هندبال شهید شاملی کازرون نماینده استان فارس با قدرت در مسابقات هندبال باشگاه آسیا شرکت می‌کند.
مهدی آزاد منجیری سرمربی تیم هندبال شهید شاملی نیروی زمینی کازرون نماینده استان فارس روز شنبه درحاشیه برگزاری آخرین تمرینات این تیم درکازرون درگفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آمادگی کامل حضور این تیم در مسابقات هندبال باشگاه آسیا گفت: در چند اردوی تدارکات شرکت کردیم، امروز هم درکازرون تمرین انجام می‌دهیم و قرار است یک دیدار مقدماتی با تیم  مس کرمان دیگر نماینده ایران درمسابقات باشگاه آسیا برگزار کنیم.
وی گفت: تقریباً در تمرینات به آمادگی کامل رسیدیم،  البته تغییراتی که قرار است انجام شود این است که سه بازیکن جدید خارجی جذب خواهیم کرد که رایزنی‌ها انجام گرفته است.
آزاد منجیری اضافه کرد: مسابقات آسیایی از ۲۲ خردادماه درجده عربستان آغاز می‌شود.
مربی تیم هندبال شهید شاملی نیروی زمینی کازرون هم درگفت‌وگویی گفت: با توجه به اینکه تیم ما با تیم‌های با قدرت و بازیکنان حرفه‌ای مبارزه خواهند کرد باید آمادگی تیم را به بالاترین سطح انتظار برسانیم.
محمدرضا رجبی افزود: با تمرینات انجام گرفته بازیکنان تیم به یک آمادگی بدنی رسیده‌اند و هماهنگی بین بازیکنان هم مناسب است.
 چندتن ار بازیکنان این تیم هم از آمادگی کامل بدنی و هماهنگی لارم برای حضور در مسابقات آسیایی گفتند و اعلام کردند که با روحیه بالا بتوانند از هندبال و پرچم جمهوری اسلامی ‌در بازی‌های آسیایی پیروزمندانه دفاع کنند.
اعضای تیم هندبال شهید شاملی کازرون با حمایت کامل مالی  فرزند شهید  سرافراز کازرونی، شهید شاملی و مالک باشگاه هندبال شهید شاملی به مسابقات اعزام می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی