[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

جوان‌گرایی می‌کنیم ، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
نماینده ویژه حجت الاسلام رئیسی در استان فارس گفت: بر این باورم که حجت الاسلام رئیسی با 30میلیون رأی به ریاست جمهوری ایران خواهد رسید.
حجت الاسلام و المسلمین عباس فرازی نیا ظهر شنبه 15 خردادماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مدیران جوان دهه هفتادی و زنان در دولت آتی رئیسی از جایگاه ویژه ای برخوردارند، اظهار داشت: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با کمک یارانی که دلسوز امت حزب الله و مردم هستند، برنامه ریزی‌های مدونی را در دستور کار قرار داده است. دولت حجت الاسلام رئیسی دولت کار و کرامت و خدمت نام دارد و همانند دوره ای که در قوه قضائیه به خدمت رسانی مشغول بود، بت شکنی خواهد کرد. 
وی با بیان اینکه دو گروه در سال اخیر به این نامزد ریاست جمهوری مراجعه کرده و خواستار حضور وی در صحنه شدند، اظهار داشت: گروه اول با دلایل سیاسی، انقلابی و اقتصادی که دلسوز مردم و محرومان بودند و خواستار حضور وی در سنگر انتخابات شدند و علت آن بود که در کمتر از سه سال گذشته و در مدت حضور حجت الاسلام رئیسی در قوه قضائیه، با سفر به ۲۸ استان، حدود ۲۰۰ کارخانه تعطیل یا نیمه تعطیل، با دستور قضایی به چرخه تولید بازگشت و افراد بسیاری از بیکاری نجات یافتند. حرف گروه نخست این بود که شما بیایید و در سرچشمه کار قرار بگیرید تا مشکلات کشور از همان ابتدا برطرف شود.معاون و مشاور تولیت آستان قدس رضوی در ادامه افزود: اما گروه دوم اعتقاد داشتند که وی در قوه قضائیه بماند تا مفسدان و گردن کشان اقتصادی را سر جای خودشان بنشاند و به حساب آنها رسیدگی شود که همین مسئله وی را بر سر دوراهی قرار داد. اما چون حجت الاسلام رئیسی سرباز ولایت و امین خدمت به مردم بود و به مردم سالاری دینی اعتقاد داشت، برخلاف میل باطنی و پس از شب‌های قدر به این نتیجه رسید تا در انتخابات حضور پیدا کند.
فرازی نیا در بخش دیگری از سخنانش در خصوص افرادی که با تشکیل ستادهای متفرقه به دنبال رسیدن به مقاصد مادی خود هستند، اظهار داشت: حجت الاسلام رئیسی ضمن تشکر از تمامی افرادی که با تشکیل ستادهای انتخاباتی در حال حمایت هستند، اعلام کرد که هیچ گونه چک سفیدامضایی به احدی داده نشده و نخواهیم داد، اما کسانی که صادقانه و خالصانه فعالیت انتخاباتی داشتند، با رعایت اولویت در ۴ زمینه ظرفیت، تخصص، تعهد و مدیریت سمت داده خواهند شد. این فعال سیاسی حامی رئیسی در استان فارس در خصوص چرایی تعداد بالای ستادهای انتخاباتی او اظهار داشت: ستادهای انتخاباتی رئیسی به سه دسته تقسیم می‌شوند؛ دسته اول، ستاد مرکزی مردمی یا تشکیلاتی که در تهران مستقر است و مسئولیت آن بر عهده سردار افشار می‌باشد که با مجوز استانداری‌ها و فرمانداری‌ها دارای نمایندگانی در استان‌ها و شهرستان‌ها هستند. دسته دوم شامل تشکل‌های سیاسی از کاندیداهای احراز صلاحیت نشده یا انصراف داده مانند سردار سعید محمد یا جامعه روحانیت مبارز تهران و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یا جبهه پایداری هستند که ستادهای ائتلاف یا وحدت را در سراسر کشور 
راه اندازی کرده اند.
دسته سوم، شخصیت‌های حقیقی کشوری هستند که دارای نیرو و امکاناتی هستند و به دلیل علاقه به حجت‌الاسلام رئیسی وارد عرصه شدند. امیدواریم در دولت وی در کنار مدیران باتجربه و دلسوز از قشر بانوان و جوانان باانگیزه نیز استفاده شود. فرازی نیا گفت: بنده قول شرف می‌دهم که او و افرادی که در دولت آینده او پا به رکاب هستند، به تمامی وعده‌های خود عمل خواهند کرد و حجت الاسلام رئیسی هیچ گونه وعده دهان پر کن و بی پایه و اساسی نمی‌دهد؛ زیرا سرباز ولایت است و مطیع امر رهبری. او یا وعده نمی‌دهد یا اگر وعده داد با تمام توان به آن عمل خواهد کرد؛ زیرا معتقد است پیش از پاسخ گویی به مردم، باید به خدا پاسخ گو باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی