[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

عنایتی: لطفاً از داوران لیگ برتری استفاده کنید، روزنامه شیراز نوین

رضا عنایتی می‌گوید، کمیته داوران باید تا پایان فصل لیگ یک از داوران لیگ برتری استفاده کند.
تیم فوتبال هوادار با گذشت ۲۸ هفته از رقابت‌های لیگ دسته یک، با ۴۷ امتیاز صدرنشین این مسابقات است.
رضا عنایتی سرمربی هوادار درباره تقابل تیمش با خیبر خرم آباد در هفته بیست‌ونهم رقابت‌های لیگ دسته یک گفت: بازی فوق‌العاده سختی است چون شرایط خیبر در نیم فصل دوم چه از نظر مالی، چه بازیکنی و چه از نظر امکانات متحول شده است. به هرحال ما امیدوار هستیم در این بازی بتوانیم صدرجدول را حفظ کنیم، در خانه بازی داریم و از این نظر یک امتیاز ویژه داریم. 
او ادامه داد: چند بازیکن مصدوم داریم و امیدواریم به بازی با خیبر برسند. امیدوارم شرایط را طوری جلو ببریم که بتوانیم در این بازی نتیجه مناسبی بگیریم. 
سرمربی هوادار در مورد تصمیم‌های داور در بازی با استقلال خوزستان هم گفت: من هیچ‌وقت نخواستم در مورد داوری صحبت کنم و همیشه می‌گویم اشتباهات داوری جزیی از بازی است. ما هرگز انتظار نداریم داور کار عجیبی انجام بدهد و فقط می‌گوییم دقت داوران باید کمی بالا برود مخصوصاً الآن که شرایط جدول خیلی حساس است. شما ببینید الآن ۹-۸ تیم برای صعود رقابت می‌کنند و اگر یک سوت اشتباه زده شود شاید شرایط یک تیم تغییر کند. در بازی با استقلال خوزستان هم ما داور با تجربه‌ای داشتیم و من خیالم راحت بود. با وجود اینکه خودم کنار زمین نبودم ولی خیالم راحت بود که یک داور با تجربه حضور دارد ولی هم صحنه پنالتی ما پنالتی نبود و هم داور می‌توانست به جواد محمدی کارت زرد ندهد تا او از بازی با خیبر محروم نشود. 
عنایتی ضمن امیدواری در خصوص تکرار نشدن اشتباهات در بازی تیمش با خیبر خاطرنشان کرد: شما خودتان می‌دانید خیبر تیمی است که خودش دارد به جمع مدعیان اضافه می‌شود. با توجه به اینکه لیگ برتر تعطیل است می‌توانند از داوران با تجربه استفاده کنند، داورانی که می‌توانند در هر شرایطی بازی را مدیریت کنند تا شکی برای تیم‌ها به وجود نیاید و نتیجه بازی در شرایط عادی رقم بخورد. او در خصوص اشتباهات داور بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: اشتباهی که داور در این بازی انجام داد باعث شد تمرکز تیم ما به هم بخورد. تیم ما تا قبل از اعلام پنالتی هم به خوبی بازی را کنترل کرده بود و هم شرایط بازی را به نفع خودش جلو برده بود. شما از فصل پیش ندیده بودید بازیکنان هوادار این‌قدر عصبانی شوند و به سمت داور بروند. حرکاتی که داور با تجربه لیگ برتری در این بازی انجام داد اصلاً برازنده او نبود چون باید کمی خودش را بیشتر کنترل می‌کرد. دقیقاً از این دقیقه به بعد بود که تیم من به هم ریخت چون با یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم و بعد از آن بازیکنان استرس گرفتند که شکست نخورند. عنایتی در مورد بازی‌های باقی مانده لیگ یک و انتظارش از فدراسیون فوتبال گفت: من تنها انتظارم این است که از داور با تجربه استفاده کنند. بازی‌های پایانی خیلی سنگین است و امیدوارم دوستانی که داوران را انتخاب می‌کنند به این بازی‌ها فوق‌العاده حساس توجه ویژه داشته باشند. سرمربی هوادار در پایان در مورد شانس صعود این تیم به لیگ برتر گفت: ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم با توجه به مجموعه‌ای که در اختیار داریم و با توجه به تمام مشکلاتی که در این ۹-۸ ماه داشته‌ایم حق این بچه‌ها ضایع نشود. از نظر من هوادار همین الآن هم قهرمان است ولی تلاش می‌کنیم در پایان فصل به جایگاهی که لیاقت‌مان است، برسیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی