[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

فراخوان ثبت نام هیئت وزنه‌برداری استان فارس، روزنامه شیراز نوین

فراخوان ثبت نام هیئت وزنه‌برداری استان فارس اعلام شد. روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس با انتشار اطلاعیه‌ای برای ثبت نام از علاقه‌مندان به تصدی مسئولیت در هیئت وزنه‌برداری استان فارس دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اتمام دوره چهار ساله رئیس هیئت وزنه‌برداری استان، به اطلاع آن دسته از افرادی که توانمندی مدیریت هیئت‌های ورزشی را دارند و مایل به کاندیداتوری جهت احراز پست ریاست این هیئت می‌باشند، می‌رساند با توجه به شرایط ذیل جهت تکمیل فرم ثبت نام در تاریخ‌های اعلام شده به غیر از روزهای تعطیل شخصاً به اداره کل ورزش وجوانان (گروه ورزش قهرمانی) اداره کل ورزش و جوانان استان فارس واقع در میدان گلستان مراجعه نمایند.
در این اطلاعیه همچنین بیان شده است: تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران، معتقد به یکی از ادیان رسمی کشور، نداشتن سوء سابقه کیفری، دارا بودن حداقل 25 سال سن، داشتن حداقل تحصیلات لیسانس و اقامت دائمی در استان مربوطه از جمله شرایط اصلی ثبت نام داوطلبان می‌باشد.
ضمناً بازنشستگان در صورت داشتن یکی از شرایط 3 سال سابقه اسارت، فرزند شهدا و جانبازان بالای 50 درصد مجاز به ثبت نام می‌باشند.
روابط عمومی اداره کل همچنین اعلام کرده است: همراه داشتن تصویر آخرین مدرک تحصیلی، تصویر تمام صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم مخصوص آقایان (برابر با اصل)، دو قطعه عکس 4*3، پوشه و ارائه برنامه چهار ساله پیشنهادی الزامی است.
گفتنی است زمان ثبت نام متقاضیان از روز دوشنبه 24/03/1400 الی پایان وقت اداری روز دوشنبه 31/03/1400 به مدت یک هفته کاری و اداری می‌باشد و بعد از آن هیچ‌گونه درخواستی قابل پذیرش نخواهد بود.
در پایان این اطلاعیه گفته شده است: افراد معترض به فرایند انتخابات و نتیجه آن می‌توانند حداکثر ظرف مدت 10 روز از برگزاری انتخابات، شکایات خود را به همراه مستندات مربوطه جهت رسیدگی به امور مجامع وزارت ورزش و جوانان ارسال نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی