[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

توسعه حرم در سطوح ملی پیگیری شود ، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در فارس با تأکید بر لزوم توجه بیشتر و جدی‌تر به شیراز به عنوان سومین قطب معنوی کشور، گفت: لازم است تا در سطح ملی برای توسعه آستان مقدس احمد بن موسی(ع) از شیراز حمایت شود و ستاد عتبات عالیات کشور نیز در این خصوص قول مساعد برای ارائه طرح‌های توسعه‌ای که در حرمین مطهر(ع) کشور عراق نتیجه بخش بوده را داده است. به گزارش ایسنا، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در جلسه هماهنگی برنامه‌های روز بزرگداشت حضرت احمد بن موسی(ع) گفت: تلاش تمام مسئولان و مدیران و تمام افرادی که برای برگزاری برنامه‌های دهه کرامت تلاش می‌کنند، قابل تقدیر است. او افزود: برنامه‌های بزرگداشت حضرت شاهچراغ(ع) باید به گونه‌ای برگزار شود که درخور سومین حرم اهل بیت(ع) و معرفی این شخصیت برجسته در سطح ملی و فراملی باشد. امام جمعه شیراز اضافه کرد: امسال روز بزرگداشت حضرت شاهچراغ(ع) یک روز قبل از انتخابات است اما نباید در توجه به برنامه‌ها و حرمت این روز عذر مادی آورد؛ بلکه باید برای مادیات عذر معنوی آورده شود. تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) تصریح کرد: اگر خواستار پیشبرد اهداف نظام هستیم، باید اهل بیت(ع) را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهیم؛ چراکه برای خشنودی خدا به خشنودی اهل بیت(ع) نیاز داریم.
آیت‌الله دژکام به مدیران نیز توصیه کرد: مدیران ما اگر می‌خواهند به عزت و عظمت برسند، باید با اهل بیت(ع) قرار ببندند و کشور ما متعلق به امام زمان(عج) است و مردم ما دل به ولایت ایشان بسته اند.
امام جمعه شیراز ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نیز همواره در اوج مشکلات به حرم مطهر امام رضا(ع) متوسل می‌شوند و این نشان از جایگاه اهل بیت(ع) است.
او افزود: چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری که برنامه‌های ویژه در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برای بزرگداشت این امام بزرگوار برگزار می‌شود، مدیران و مسئولان شرکت در این مراسم را وظیفه خود بدانند. آیت‌الله دژکام ابراز امیدواری کرد که به برکت حضرت احمد بن موسی(ع) صندوق‌های رأی پر از آرای مفید برای نظام اسلامی شوند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی