[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

سکان ژیمناستیک فارس در دستان نابغه!، روزنامه شیراز نوین

با رأی اعضای مجمع، سعیدرضا کیخا به مدت چهار سال به‌عنوان رئیس هیئت ژیمناستیک استان فارس انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ورزش پارس، به نقل از روابط عمومی ‌اداره کل ورزش و جوانان فارس، انتخابات رئیس هیئت ژیمناستیک استان فارس صبح دیروز سه‌شنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد. مدیر کل ورزش و جوانان فارس ضمن خوش‌آمدگویی به اعضای مجمع و خیر مقدم و عرض تبریک دهه کرامت گفت: رشته ژیمناستیک بسیار جذاب وپرتحرک است و به‌عنوان رشته مادر درسطح جامعه شناخته شده است و این رشته طرفداران زیادی دارد که باید با دو رویکرد قهرمانی و همگانی به این رشته نگاه ویژه‌ای کرد.
عباس حاجی زاده افزود: ورزش ژیمناستیک به دلیل قدرت و شدت بالای سوخت و ساز باعث جلوگیری از چاقی می‌شود و همچنین افسردگی و اضطراب را کاهش می‌دهد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به حضور حداکثری مردم به‌خصوص جامعه ورزش پای صندوق‌های رأی اشاره کرد و افزود: دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی ‌در کمین است تا به هر طریقی که بتواند به این نظام که حاصل خون چندین هزار شهید گلگون کفن است ضربه بزند و حضور پرشور پای صندوق‌های رأی قطعاً دشمن را ناکام خواهد کرد.
در این مجمع فقط سعیدرضا کیخا عضو تیم ملی و از قهرمانان بین‌المللی رشته ژیمناستیک به‌عنوان کاندیدا حضور داشت. محمد مهدی ابراهیمی‌ به دلیل حساسیت و جلوگیری از استرس کیخا در مسابقات پیش‌رو قبل از شروع مجمع از کاندیداتوری انصراف داد. در پایان سعید رضا کیخا با کسب ۱۵رأی از ۱۵رأی اخذ شده از اعضای مجمع به مدت چهار سال سکان‌دار هیئت ژیمناستیک استان فارس شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی