[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

آغاز مذاکرات فدراسیون فوتبال عراق با کی‌روش، روزنامه شیراز نوین

وب سایت خبری المعلومة عراق در خبری اختصاصی مدعی شد که فدراسیون فوتبال این کشور با کارلوس کی روش وارد مذاکره شده است.
با شروع دوباره رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، تیم ملی عراق نتایج نه چندان قابل قبولی در این بازی‌ها کسب کرد. آن‌ها با پیروزی‌های خفیف موفق به شکست هنگ‌کنگ و کامبوج شده و مقابل ایران نیز تن به شکست دادند و با از دست دادن صدر جدول، به عنوان تیم دوم راهی مرحله اصلی مقدماتی جام جهانی شدند.
نتایج ناامید کننده سرکو کاتانچ سرمربی اسلوونیایی عراق منجر به انتقادات شدیدی از این مربی شد و حتی خود او نیز در کنفرانس خبری پیش از بازی با ایران، از طی کردن سخت‌ترین روزهای دوران زندگی خود خبر داده بود و اکنون به نظر می‌رسد شکست مقابل شاگردان اسکوچیچ، برای کاتانچ گران تمام شده است.
وب سایت عراقی المعلومة در خبری اختصاصی مدعی شد مقامات فدراسیون فوتبال عراق تماس‌های خود را برای جست‌وجوی مربی جدید برای هدایت تیم ملی این کشور در مرحله بعدی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی آغاز کرده است.
طبق ادعای المعلومة، یک منبع موثق در فدراسیون فوتبال عراق به این وب سایت گفته است که کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق در حال حاضر جست‌وجو برای یافتن جایگزینی مناسب برای سرکو کاتانچ مربی تیم ملی عراق است.
این منبع توضیح داد که کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق، کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی و سابق ایران را به عنوان اولین گزینه برای جانشینی کاتانچ معرفی کرده و تماس‌ها برای مذاکره با او آغاز شده است اما تنها مانعی که در مقابل جذب کی روش قرار دارد، خسارت مالی فسخ قرارداد اوست که مبلغی بالغ بر 5 میلیون دلار است.
علی نوری خبرنگار ورزشی معروف عراقی نیز در توئیتی مدعی شد کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق در دور بعدی بازی‌های مقدماتی همراه تیم ملی این کشور نخواهد بود و از کار برکنار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی