[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

امیدواری پرسپولیس برای جلب رضایت رادوشویچ، روزنامه شیراز نوین

مدیران باشگاه پرسپولیس امیدوارند در یکی، دو روز آینده مشکل رادوشویچ را برای بازگشت به تمرینات برطرف کنند. 
 بوژیدار رادوشویچ، دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس با گذشت بیش از 20 روز از سفر به کرواسی، هنوز به تهران بازنگشته است. رادو که در تاریخ 12 خردادماه در نامه‌ای باشگاه پرسپولیس را به فسخ قرارداد تهدید کرده بود، نسبت به عدم دریافت مطالبات فصل گذشته و فصل جاری معترض است و در چند روز اخیر مذاکراتی را با مدیران باشگاه پرسپولیس برای حل این مشکل انجام داده است.
باشگاه پرسپولیس نیز به این بازیکن اعلام کرده به محض بازگشت به تهران 10 درصد از قرارداد خود را دریافت خواهد کرد و سایر مشکلات نیز به زودی برطرف خواهد شد، اما با این حال هنوز وضعیت نهایی رادوشویچ به طور کامل مشخص نشده است.
جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در همین زمینه گفته است: «رادوشویچ در زمان تعطیلی لیگ برای مرخصی به کرواسی رفت. یک‌سری دلخوری‌ها بود که امیدواریم ظرف یکی، دو روز آینده این موارد هم برطرف شود و این بازیکن به تیم خود بازگردد. ان‌شاءالله این اتفاق در یکی، دو روز آینده رخ دهد».
رادوشویچ حدود 100 هزار دلار از فصل گذشته از باشگاه پرسپولیس طلب دارد و تاکنون نیز 47 درصد از قرارداد فصل جاری خود را دریافت کرده است. باید دید او در نهایت راضی به بازگشت به تهران خواهد شد یا خیر.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی