[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۱
  • دوره جدید

کامیون میکسر بدون کشته واژگون شد ، روزنامه شیراز نوین


نقص فنی در کامیون میکسر منجر به واژگونی خودرو در مسیر خروجی زیرگذر گلستان به سمت جاده دوکوهک شد. به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی و اعلام حادثه واژگونی یک دستگاه کامیون، عصر روز یکشنبه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 8 و 18 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز به محل حادثه در مسیر خروجی زیرگذر گلستان به سمت جاده دوکوهک اعزام شدند.
بنا به اظهار آتش نشانان اعزامی، یک دستگاه کامیون میکسر به هنگام حرکت در مسیر به دلیل نقص فنی در خودرو ناگهان از مسیر اصلی منحرف شد و پس از واژگونی، مسیر خودرو‌های عبوری را کاملاً مسدود کرد.
نیروهای عملیات به محض حضور در محل حادثه با استفاده از علائم هشدار دهنده، با قطع برق باتری کامیون اقدام به ایمن سازی محل کردند.
راننده این کامیون که توسط افراد عبوری از خودرو خارج شده بود، دچار مصدومیت شده و به عوامل اورژانس تحویل داده شد. با توجه به اینکه این حادثه منجر به نشت شدید گازوئیل از خودرو به وسعت هزار مترمربع در خیابان شده بود، آتش نشانان در جهت جلوگیری از حوادث بعدی سطح خیابان را با پاشش خاک کاملاً پاک سازی و ایمن نمودند. این کامیون با نظارت آتش نشانان و با کمک جرثقیل به حالت اولیه بازگردانده و مسیر جهت تردد خودروهای عبوری بعد از دو ساعت ترافیک بازگشایی گردید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی