[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۷
  • دوره جدید

کاسیاس: بعضی‌ها فکر می‌کنند رونالدو میهمان جام است ، روزنامه شیراز نوین

ایکر کاسیاس یکی از کسانی است که اعتقاد دارد کریستیانو رونالدو می‌تواند برنده کفش طلای جام جهانی شود و از ‌اینکه برخی فوق ستاره پرتغالی را دست کم می‌گیرند، متعجب است.
به گزارش «ورزش سه»، ‌ایکر کاسیاس در سال 2010 با تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی شد. او عنوان بهترین گلر جام را نیز از آن خود کرد. از مهمترین واکنش‌های کاسیاس در آن رقابت‌ها می‌توان به گرفتن تک به تک از آرین روبن در فینال اشاره کرد و نیز مهار پنالتی کاردوسو، بازیکن پاراگوئه، در یک چهارم نهایی.
کاسیاس در مورد مهار فوق العاده توپ روبن در فینال گفت:«شانسی بود. اگر روبن 10 بار دیگر با من تک به تک شود، 9 بار توپ را گل خواهد کرد. بازی در وقت‌های اضافه بسیار پرفشار بود و روبن تمرکز همیشگی را نداشت. من هم البته واکنش خوبی داشتم و خُب، خوش شانس بودم.»
کاسیاس در پاسخ به‌ این سؤال که مهار پنالتی کاردوسو در قهرمانی اسپانیا تأثیرگذارتر بود یا مهار توپ روبن، گفت:«مهار توپ روبن چون در فینال بود، اهمیت بالایی داشت ولی توجه داشته باشید که برابر پاراگوئه در یک چهارم نهایی خوب بازی نکرده بودیم و حریف بهتر بود. پاراگوئه بسیار قدرتمند بازی می‌کرد و کمی ‌خودمان را باخته بودیم. اگر آن پنالتی دقیقه 60 گل می‌شد، نمی‌دانم می‌توانستیم بازی را مساوی کنیم یا خیر. در مجموع نمی‌دانم کدام مهار من مهمتر بود.»
مدعیان کفش طلای جام:«پیش بینی بسیار سخت است. کریم بنزما مدعی بود ولی جام را از دست داد. نیمار، لیونل مسی و رونالدو را می‌توانم نام ببرم. بله، رونالدو. نمی‌دانم چرا بعضی‌ها فکر می‌کنند او به عنوان میهمان در ‌این جام جهانی حضور دارد. رونالدو هنوز در سطح بالایی بازی می‌کند و فکر می‌کنم به خاطر شرایطش در یونایتد نگاه‌ها نسبت به او کم شده باشد. من به شخصه معتقدم او می‌تواند برنده کفش طلا شود. رونالدو همیشه در تیم من جای دارد.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی