[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

انتقاد ترابیان از لغو تورنمنت فوتسال صدرا، روزنامه شیراز نوین

رئیس پیشین کمیته فوتسال از عدم پیگیری دعوت از تیم‌های ملی جهان به تورنمنت صدرای شیراز انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، تیم ملی فوتسال ایران قرار بود در تورنمنت تدارکاتی صدرا، با حضور تیم‌های ملی ارمنستان و عمان در سالن صدرای شیراز به میدان برود و سپس در دو دیدار تدارکاتی مقابل ژاپن صف‌آرایی کند، اما مصاف با سامورایی‌ها لغو و گفته شد تورنمنت صدرا هم برگزار نمی‌شود.
عباس ترابیان که مسئول پیگیری تورنمنت صدرا بود و به شیراز هم سفر کرد،‌ در همین باره گفت: می‌خواستم در برگزاری این تورنمنت به فدراسیون فوتبال کمک کنم که کارهای اداری به‌خوبی پیش نرفت. مسائل لازم برای برگزاری تورنمنت را ندیدم و عطای کار را به لقایش بخشیدم. در این شرایط و زمان کم، باید نامه‌نگاری‌ها و صدور ویزا به سرعت انجام شود تا تیم‌های مقابل احساس کنند تمایل زیادی به برگزاری بازی داریم. وقتی کارها پیگیری نشود و به سرعت پیش نرود، این هزینه‌ها به چه دردی می‌خورد؟
وی در خصوص مشکلاتی که در این میان ایجاد شد، تصریح کرد: به شیراز رفتم و می‌خواستم با علاقه کار کنم،‌ اما همکاری لازم انجام نشد. وقتی یک تیم ببیند میزبان مسابقات در فاصله چند روز تا آغاز بازی‌ها هنوز لیست بازیکنانش را نمی‌خواهد، چه می‌کند؟ ویزا هم دو روزه صادر نمی‌شود و باید مجوز شورای برون‌مرزی اخذ شود.
ترابیان با اشاره به لزوم صدور مجوز از نهادهای بین‌المللی فوتبالی اظهار داشت: اگر بازی‌ها بین تیم‌های آسیایی برگزار می‌شود، AFC باید مجوز بدهد و اگر تیم‌های قاره‌های مختلف به ایران بیایند، باید مجوز فیفا را داشته باشید. تورنمنت‌های اصفهان و تبریز را هماهنگ کردم که مو لای درز آن نمی‌رفت، اما اکنون رغبت آنچنانی برای انجام کارها را ندیدم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی