[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

رؤیای برون‌سپاری، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: دولت باید بر سیاست گذاری، برنامه ریزی، هدایت و نظارت تمرکز کند و فعالیت در عرصه اقتصادی را به بخش خصوصی بسپارد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان، اظهار داشت: تقویت بخش خصوصی موجب کاهش فساد و رشد تولید و رونق اقتصادی می‌شود.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با اشاره به اینکه انتخابات به عنوان بزرگ ترین رویداد اجتماعی سیاسی به شکل آرام، امن و سالم برگزار شد، افزود: به همه منتخبان تبریک می‌گوییم و امیدواریم که همه دلسوزان کشور دست در دست یکدیگر برای تحقق اهداف دولت که کمک به تولید، ثروت آفرینی، اجرای عدالت و توجه به همه مردم است، تلاش کنند.
وی با بیان اینکه آماده انتقال تجربیات خود به دولت بعد هستیم، ادامه داد: همه مدیران دولت باید تا آخرین روز مسئولیت مانند روز اول تلاش کنند و هرگز خدشه ای در انگیزه و تلاش آنها 
ایجاد نشود.
استاندار فارس با اشاره به اینکه تفاوتی میان دولت‌ها وجود ندارد و همه آنها دولت جمهوری اسلامی هستند، اظهار داشت: همه ما به عنوان فرزندان ملت باید برای حل مشکلات مردم به دولت 
کمک کنیم.
دکتر رحیمی با تأکید بر اینکه حمایت از توسعه صنعتی فارس به ویژه صنایع خرد در شهرک‌های صنعتی مورد توجه مدیریت ارشد بوده است، گفت: تعداد شهرک‌های صنعتی فارس قابل قبول است و باید با اولویت بندی نسبت به تجهیز زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی استان اقدام کنیم.
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس تصریح کرد: به دلیل کشش جمعیتی، رسیدگی به شهرک صنعتی شیراز در اولویت قرار دارد و در همین راستا آب رسانی به شهرک صنعتی بزرگ شیراز در دست اقدام است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی