[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۹
  • دوره جدید

غیبت ستاره بلژیک در ۲ بازی اول قطعی شد، روزنامه شیراز نوین

روملو لوکاکو در دو بازی اول بلژیک در جام جهانی برابر کانادا و مراکش به دلیل مصدومیت قادر به حضور در میدان نیست. روملو لوکاکو در ‌این فصل تنها پنج بازی برای نراتزوری انجام داده و دو گل به ثمر رسانده است. ‌این ستاره بلژیکی بیش از یک ماه است که به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پای چپ قادر به بازی کردن نبوده و چندی پیش بلافاصله پس از بازگشت به تمرینات، بار دیگر آسیب دید.
به گزارش شیرازنوین، هرچند شبکه اسکای اسپورتس ‌ایتالیا با انتشار گزارشی مدعی شد ‌این ستاره 29 ساله روز دوشنبه هفته قبل در بلژیک تحت اسکن MRI قرار گرفته و معاینات نشان دهنده بهبود وضعیت لوکاکو نسبت به قبل بوده ولی دیروز اعلام شد که لوکاکو حداقل دو بازی اول بلژیک در جام جهانی برابر کانادا(چهارشنبه) و مراکش(یکشنبه هفته بعد) را از دست خواهد داد و شاید از بازی سوم برابر کرواسی(10 آذر) در دسترس قرار بگیرد.
او در اولین تمرین گروهی بلژیک در قطر که دیروز برگزار شد غیبت داشت و فعلاً نیز قادر به حضور در تمرینات نیست. بلژیک به لوکاکو در جام جهانی نیاز دارد ولی او در بدترین زمان ممکن مصدوم شده است. به جای او احتمالاً میچی باتشوایی بازی خواهد کرد، ضمن ‌اینکه لوئیس اوپندا نیز گزینه دیگر روبرتو مارتینز(سرمربی) است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی