[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

پاداش صعود و بقای تیم‌های شیرازی محفوظ است، روزنامه شیراز نوین

دکتر حاجی زاده مدیر کل ورزش وجوانان استان فارس گفت: پاداش به فجر شهیدسپاسی و قشقایی جهت صعود به لیگ برتر و بقا در لیگ دسته اول پرداخت خواهد شد.
به گزارش شیراز نوین و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، با توجه به حساسیت بازی‌های هفته پایانی برای دو نماینده فوتبال فارس در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور که می‌تواند زمینه صعود به لیگ برتر و بقاء تیم فوتبال شهدای قشقایی در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور را به همراه داشته باشد، عباس حاجی زاده قول پاداش به دو تیم در صورت محقق شدن این کار را داد. دکتر حاجی‌زاده با بیان مطلب فوق گفت: از آنجا که امسال از همان ابتدا شرایط خوبی برای فوتبال فارس در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور حاکم بود که دو نماینده فوتبال فارس بتوانند به لیگ برتر صعود کنند از همان ابتدا با برنامه‌هایی که در سطح استان انجام شده حمایت‌های خوبی که استاندار فارس و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر به عمل آوردند باعث شد تا تیم فجر بتواند روند بهتری را نسبت به قشقایی در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور داشته باشد و از آنجا که این تیم از ظرفیت‌های خوبی برای صعود به لیگ برتر برخوردار بود تلاش بر این بود تا بتوانند بدون کوچک‌ترین مشکلی در رقابت‌ها حضور پیدا کنند. وی گفت: حتی بر اساس خواست تیم فجر شهیدسپاسی که می‌خواست مسابقات آن‌ها در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شود ما در کمتر از ۴۸ ساعت مشکلات این ورزشگاه را برطرف کردیم اما متأسفانه باز مسئولین سازمان لیگ در مورد برگزاری مسابقات این تیم در ورزشگاه شهید دستغیب موافقت نکردند و در این راستا مسابقات آن‌ها در ورزشگاه پارس برگزار می‌شود که در این راستا آنچه در توان داشته‌ایم برای دو تیم فجر شهیدسپاسی و قشقایی شیراز در طبق اخلاص گذاشتیم. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: تیم قشقایی نیز امسال شرایط خوبی داشت اما متأسفانه فراز نشیب‌هایی که این تیم در برخی از دیدارها داشت باعث شد نتواند نتایج لازم را کسب کند؛ امروز متأسفانه شرایط به گونه‌ای شده است که اگر در سه دیدار باقی‌مانده تلاش نکنند چه بسا در خطر سقوط به لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور قرار دارند. حاجی زاده گفت: در این راستا ما به دو تیم قول‌های پرداخت پاداش داده و بعد از هر بردی که بیاورند پاداش به آن‌ها پرداخت می‌کنیم و در صورتی که تیم فجر شهیدسپاسی بتواند به لیگ برتر صعود کند و تیم شهدای قشقایی نیز در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور سهمیه فارس را حفظ کند پاداش را به بازیکنان و دست‌اندرکاران دو تیم پرداخت خواهیم کرد تا بتوانیم گوشه‌ای از زحمات این عزیزان را جبران کنیم.
وی افزود: سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور برای فوتبال فارس بسیار حائز اهمیت می‌باشد چرا که خدایی نکرده یک اشتباه از سوی هر دو تیم می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را بر پیکر ه آن‌ها وارد کند. فوتبال فارس امروز در شرایط حساسی قرار دارد که باید در سه دیدار فینال گونه به مصاف حریفان بروند. سرنوشت فجر برای صعود به لیگ برتر در دست خودشان می‌باشد و آن‌ها اگر بتوانند در سه دیدار باقی‌مانده خود به پیروزی برسند بدون شک جواز حضور در لیگ برتر سال آینده را به دست خواهند آورد و می‌توانند بعد از سال‌ها کام مردم شیراز را که آرزوی دیرینه آن‌ها داشتن یک تیم در لیگ برتر باشگاه‌های کشور بود شیرین کنند. 
وی گفت: تیم قشقایی شیراز نیز که به غول‌کش رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور معروف می‌باشد باید در سه دیدار باقی‌مانده امتیازات لازم را کسب کند تا بتواند سهمیه فارس را در این رقابت‌ها حفظ کند. مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: همان‌گونه که در بالای جدول شرایط حساس می‌باشد و تیم‌ها برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کنند در پایین جدول نیز رقابت‌ها حساس‌تر است چراکه تیم‌های پایین جدول نیز در تلاش هستند تا بتوانند سهمیه خود را در رقابت‌های لیگ دسته اول حفظ کنند و در این راستا باید امروز یک انسجام و همدلی خوبی در استان فارس ایجاد شود و همه صرف نظر از هرگونه دیدگاه و نقطه نظراتی که دارند به کمک فوتبال فارس و دو تیم فجر شهیدسپاسی و قشقایی آمده و حمایت‌های لازم را از این دو تیم به عمل آورند. مطمئناً مردم فارس و جامعه فوتبال شیراز همواره در شرایط سخت نشان داده‌اند که مرد روزهای عمل می‌باشند و مطمئناً انتظار می‌رود که در این سه هفته پایانی نیز با تمام توان از این دو تیم حمایت خواهند کرد تا با تلاش کادر فنی و بازیکنان سالی شیرین را برای فوتبال فارس با صعود فجر شهیدسپاسی به لیگ برتر و بقاء تیم قشقایی در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور رقم بزنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی