[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

جهش جهادی در طرح مسکن ملی ، روزنامه شیراز نوین

عملیات تسطیح و خاک برداری فاز اول طرح اقدام ملی مسکن شهرستان داراب توسط ماشین آلات امور اجرایی بنیاد مسکن فارس آغاز گردید. محمدرضا حسن زاده، مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب اجرای این طرح را گامی در جهت خانه دار شدن اقشار مختلف با سطوح درآمدی متفاوت در این شهرستان دانست. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب، مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب با بیان اینکه طرح مسکن اقدام ملی، طرحی برای حمایت از اقشار مختلف در جهت تأمین خانه و سرپناه است، افزود: دولت با تأمین زمین رایگان در این طرح قدم مؤثری در جهت کاهش قیمت تمام شده طرح مسکن ملی برداشته است. حسن زاده با اشاره به اینکه مراسم قرعه کشی طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان داراب با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان داراب و جمعی از مسئوولان این شهرستان برگزار شد، گفت: این طرح ملی رسماً در این شهرستان کلید خورد. 
فرماندار ویژه شهرستان داراب نیز بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای تأمین مسکن شهری متناسب با سطوح درآمدی اقشار مختلف جامعه تأکید کرد و ابراز داشت: مسکن از جمله نیازهای اولیه زندگی است که اقشار مختلف باید بدون دغدغه برای داشتن آن به عنوان یک حق اجتماعی تلاش کنند و آن را به دست آورند. فرودی با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن برای تأمین مسکن اقدام ملی، از همه دست اندرکاران مسکن ملی خواست تا در کمترین زمان ممکن برای ساخت و تحویل این طرح تأمین مسکن اقدام کنند.
در شهر داراب ۳هزار و ۸۳۲ نفر در طرح مسکن ملی ثبت نام نموده اند. این طرح مورد استقبال شهروندان در شهرهای مختلف قرار گرفت و تاکنون در داراب ۷۷۶ نفر از متقاضیان مبلغ ۴۰میلیون تومان آورده اولیه خود را واریز کرده اند. طرح مسکن اقدام ملی در شهرهای استان فارس با مشارکت بنیاد مسکن اکنون در ۱۷ شهرستان استان فارس با تأمین آورده متقاضیان در حال اجراست و آورده متقاضیان در این شهرها به بیش از یک‌هزار و ۹۲۸میلیارد و ۹۵۴میلیون ریال رسیده است. ۶۲۲میلیارد و ۲۸۰میلیون ریال از آورده یادشده مربوط به شهرهای استان فارس به جز منطقه جنوب و یک‌هزار و ۳۰۶میلیارد ریال از آن متعلق به متقاضیان ۱۳ شهر منطقه لارستان و جنوب 
فارس است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی