[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تشکیل کمیته راهبری مسکن در بهزیستی فارس، روزنامه شیراز نوین

 دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد، مدیرکل بهزیستی فارس از تشکیل کمیته راهبری تأمین مسکن خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول شهری و روستایی در استان فارس خبر داد. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، کشفی نژاد اظهار داشت: جلسه کمیته راهبری مسکن جهت بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص مسائل و مشکلات مرتبط با تأمین مسکن خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول شهری و روستایی تشکیل شده است. 
او در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۴۶۶ واحد مسکونی شهری و روستایی در قالب پروژه یا به صورت خودمالکی از مرحله فونداسیون تا واگذاری کامل داشته‌ایم، گفت: جلسه راهبری مسکن دوشنبه ۱۳/ ۴/ ۱۴۰۰، با حضور مدیران کل بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز فارس و معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی فارس، جهت حل مشکلات و موانع موجود در مسیر واگذاری مسکن معلولان برگزار شد. 
مدیرکل بهزیستی فارس افزود: شفاف سازی قراردادها، آنالیز هزینه‌ها و گزارش سرفصل‌های پرداخت شده، از مصوبات کمیته راهبری 
مسکن است. 
کشفی نژاد یادآور شد: سهم کمک‌های خیران در احداث مسکن برای معلولان و نیازمندان از مؤثرترین فاکتورهای سرعت بخشی به این امر است که مشارکت خیران می‌تواند هم به صورت مالی و هم با تأمین مصالح ساختمانی انجام گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی