[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

مقام نخست ارزیابی عملکرد را به دست آوردیم، روزنامه شیراز نوین

در راستای اجرای بند (ب) ماده آیین‌نامه اجرایی ماده 81 و 82 قانون مدیریت کشوری با موضوع ارزیابی مدیران دستگاه‌ها و نهاد‌های دولتی، عملکرد مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب توسط اعضای کمیته ارزیابی عملکرد مورد پایش قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، محمدرضا حسن زاده مدیر بنیاد مسکن داراب موفق به اخذ امتیاز کامل (100 امتیاز) در سال 1401 شد و از خدمت وی تقدیر به عمل آمد.
لازم به ذکر است، بنیاد مسکن شهرستان داراب در طول سال‌های مختلف در این شهرستان منشأ خدمت و محرومیت‌زدایی بوده است. حسن زاده با تشریح اقدامات انجام شده در این شهرستان، کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد را متعلق به همه کارکنان این نهاد دانست و با تشریح اقدامات انجام شده در سالی که گذشت، از پرداخت 369 فقره تسهیلات طرح ویژه مقاوم‌سازی و بازسازی مسکن روستایی با همکاری بانک‌های عامل با اعتباری بالغ بر 73میلیارد و 800میلیون تومان خبر داد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب در ادامه گفت: پرداخت 68 فقره تسهیلات متمم قرارداد 100میلیون تومانی طرح ویژه مقاوم‌سازی مسکن روستایی با اعتباری بالغ بر 6میلیارد و 800میلیون تومان و اجرای300هزار مترمربع آسفالت معابر روستاهای شهرستان از محل اعتبارات قیر با مشارکت دهیاری‌ها با اعتباری بالغ بر60میلیارد تومان از جمله اقدامات مهم بنیاد مسکن در سالی که گذشت است. حسن زاده، بازنگری طرح هادی روستاهای نصیرآباد، قلعه نو، بانوج، عطابخش، جمسی، پاسخن، مروارید، سنگ چارک، هادی‌آباد، علی‌آباد، اسماعیل‌آباد، شمس‌آباد، اکبرآباد و محمدآباد با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 100میلیون تومان را از جمله کارکردهای عمران روستایی در این شهرستان دانست. این مقام مسئول همچنین از تهیه طرح هادی در روستاهای حسین‌آباد جدید، دشت 2 سلطان‌آباد، گز و گوبان با اعتباری بالغ بر 180میلیون تومان خبر داد و گفت: در سالی که گذشت، بنیاد مسکن با واگذاری 250 قطعه زمین به جوانان فاقد مسکن و واجدان شرایط در روستاها و تشکیل پرونده، صدور رأی و صدور 488 جلد اسناد مالکیت شهری و روستایی با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک، اقداماتی اساسی در این حوزه انجام داده است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی