[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۱
  • دوره جدید

۱۰ درصد فارسی‌ها واکسینه شدند ، روزنامه شیراز نوین

مراسم تکریم و معارفه رؤسای سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس و رونمایی از طرح کمک‌های مؤمنانه همکار به همکار «هبه» در نشستی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و فرمانده سپاه فجر فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن عرض تسلیت شهادت هفتمین امام شیعیان حضرت امام محمد تقی(ع) از تمام دستگاه‌های اجرایی استان به ویژه همکاری سپاه فجر فارس و بسیجیان جامعه پزشکی استان به پاس همکاری با مجموعه سلامت در بحران کرونا قدردانی کرد. دکتر «مهرزاد لطفی» با تقدیر از تلاش بی نظیر آنان را نمادی از روحیه بسیجیان واقعی برشمرد و از تلاش و فعالیت‌های یکایک اعضای بسیج جامعه پزشکی و روحیه بسیجی وار تمامی جهادگران سلامت به ویژه در همه گیری کووید ۱۹، وجود نیروهای بسیج جامعه پزشکی را موجب افتخار دانشگاه و مجموعه سلامت برشمرد. او با تأکید بر نقش و جایگاه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز که از ابتدای جنگ تحمیلی تا کنون در امر آموزش، درمان و خدمت رسانی به مردم مشغول به فعالیت بوده و برای توسعه فرهنگ بسیج تلاش می‌کنند و بسیاری از پزشکان متخصص کشوری و بین المللی، دانش آموخته آنان هستند، از این همکاری و تلاش تقدیر کرده و آنان را افتخار بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه دانست.
دکتر لطفی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اعلام اینکه تاکنون بیش از ۱۰ درصد افراد در استان واکسن کووید ۱۹ دریافت کرده اند، گفت: تاکنون ۵۰۰هزار دوز واکسن در سطح استان به گروه‌های هدف، تزریق شده است. این مقام مسئول در دانشگاه از طرح کمک‌های مؤمنانه همکار به همکار «هبه» در دانشگاه استقبال کرد و اجرای این طرح را اقدامی کم نظیر در راستای دیگر اقدامات نیکوکارانه در مجموعه سلامت معرفی کرد.
فرمانده سپاه فجر فارس نیز در این نشست ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد(ع) و نیز خداقوت به تمامی ایثارگران و مدافعان سلامت به ویژه در بحران کرونا برای خدمت رسانی به مراجعان و درمان مردم، از تلاش دکتر «فرخ بهارلویی» رئیس پیشین سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس تقدیر و برای سرهنگ «حسین صمصامی» رئیس جدید سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آرزوی موفقیت کرد. سردار «یدالله بوعلی» اقدامات بسیج استان در راستای روحیه بخشی به بیماران و همچنین تقویت مجموعه سلامت برای خدمت رسانی بهتر به مردم را از اهداف بسیجان برشمرد و از تلاش و فعالیت‌های جهادگران سلامت در طرح شهید حاج «قاسم سلیمانی» تقدیر کرد. او طرح کمک‌های مؤمنانه همکار به همکار «هبه» را از جمله اقدامات نیک اندیشانه ای برشمرد که باید به عنوان الگو به صورت ملی و جهانی توسعه یابد و تأکید کرد: کمک‌های نیک اندیشانه را ابتدا از نزدیکان آغاز کنیم و چه بهتر که این اقدام نیک از همکارانمان آغاز شود. در این مراسم به عنوان نماینده از تمامی مدافعان بسیجی در عرصه سلامت از دکتر «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان، دکتر «عبدالحسین فرح بخش» مشاور معاون بهداشت دانشگاه، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و دکتر «فرخ بهارلویی» رئیس پیشین سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس، همچنین دکتر «نجمه احمدزاده» پزشک متخصص داخلی، «محمدحسن صبا»، «فریدون رضایی» و «طاهره گشتاسبی» به عنوان جهادگر عرصه سلامت تقدیر شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی