[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

ارتش زرد شیراز طلسم هشت ساله را می‌شکند، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - شیرازنوین 
لیگ یک به ایستگاه ماقبل پایانی رسید. حوالی ساعت 22 امشب، مشخص خواهد شد که چه تیم‌هایی در هفته پایانی شانس بیشتری برای صعود به لیگ برتر خواهند داشت اما فاصله تیم‌ها به شکلی است که هر نتیجه‌ای هم در مسابقات رخ دهد، هیچ تیمی ‌نمی‌تواند امشب صعودش را به لیگ برتر مسجل کند.
فجرشهیدسپاسی، نماینده شایسته شیراز با نتایجی که در هفته‌های اخیر به دست آورد و با توجه به ضعف دو تیم صدرنشین، توانست به رتبه اول جدول برسد و حالا تمام سرنوشت در دست خودش قرار گرفته. دو پیروزی، فارغ از نتایج سایر دیدارها می‌تواند فجر را راهی لیگ برتر کند. البته مگر اینکه بادران و هوادار در بازی‌های همزمان، با اختلاف گل زیادی رقبایشان را شکست دهند که اتفاق دور از ذهنی به نظر می‌رسد.
هم اکنون پنج تیم فجرشهیدسپاسی، بادران، هوادار، شاهین بوشهر و مس کرمان، دارای شانس صعود هستند و از بین همین تیم‌ها، امشب چهار تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. فجر با شاهین و هوادار با مس کرمان دیدار می‌کند. 
سرمربی فجرشهیدسپاسی گفت: چند هفته‌ای است که شرایط تیم هم در داخل و هم خارج از خانه بسیار خوب است و نتایج خوبی گرفته‌ایم که ماحصل آن نشستن در صدر جدول بود.
علی اصغر کلانتری اضافه کرد: شادابی در نزد بازیکنان ما به اوج خود رسیده است و آن‌ها بسیار با انگیزه‌تر از قبل تمرین کردند و برای پیشرفت خود اهمیت لیگ  برتر را به خوبی حس می‌کنند.
وی ادامه داد: تیم شاهین بوشهر قابل احترام است اما ما برای بُرد و گرفتن سه امتیاز بازی برنامه داریم و فرق نمی‌کند با چه تیمی ‌بازی داریم.
سرمربی تیم فجر شیراز با اظهار اینکه تیم حریف یک امتیاز با ما فاصله دارد، از این رو کار سختی پیش رو داریم، اظهار داشت: اما جوانان فجرشهید سپاسی شرایط را برای آن‌ها سخت خواهند کرد.
کلانتری گفت: همین که مسئولان استان در کنارمان بودند انگیزه بازیکنان را مضاعف کرده است و در این مدت هم سردار سرتیپ دوم یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر ما را تنها نگذاشت و امیدوارم با برتری مقابل شاهین شهرداری بوشهر دل همه را شاد کنیم.
هافبک تیم فجرشهیدسپاسی نیز گفت: به مانند سرباز در این باشگاه با تمام وجود به مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر می‌رویم زیرا مهم فعل خواستن است که به خوبی صرف کرده‌ایم.
علی نبی‌زاده با بیان اینکه کادر فنی باشگاه از نظر روحی، روانی و بدنی ما را آماده این بازی کرده‌اند گفت: هفته گذشته مقابل تیم هوادار تهران بُرد با ارزشی کسب کردیم و با روحیه بالا به دیدار شاهین می‌رویم.
وی ادامه داد: در اوج مسابقات سه باخت پشت سرهم آوردیم اما به هیچ عنوان ناامید نشدیم و سپس  در ادامه هم چند بُرد خوب کسب کردیم که هیچ گاه مغرور نخواهیم شد.
نبی‌زاده گفت: هواداران تیم فجر حدود هشت سال است که انتظار راهیابی تیم محبوبشان به لیگ برتر را می‌کشند و ما نیز می‌کوشیم دل آن‌ها را شاد کنیم.
بازیکن تیم فجر ادامه داد: حضور مسئولان در کنار تیم به ویژه سردار سرتیپ دوم  یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر و همچنین عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس تأثیر زیادی در روحیه ما گذاشته است و حمایت را به خوبی حس کردیم که جای تشکر دارد.
نبی‌زاده با بیان اینکه بازیکنان تیم طی برگزاری مسابقات با جان و دل بازی کردند و بسیاری نیز مصدوم شدند، اظهار داشت: من هم لبم در یک بازی پاره شد؛ مقابل شاهین هم که تیم بسیار خوبی است با تمام سلول‌های بدنمان بازی خواهیم کرد.
همچنین تیم قشقایی شیراز که هفته گذشته نتیجه درخشانی به دست آورد و فاصله با منطقه سقوط را به عدد 4 افزایش داد، امشب دیدار حساسی مقابل چوکا، رقیب مستقیم خود خواهد داشت. کسب نتیجه تساوی می‌تواند حکم بقای شاگردان داریوش هرمزی را امضا کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی