[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۰
  • دوره جدید

میدان مغلوب اراده است، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: مردم فارس و شیراز به فوتبال و تیم فجر شهیدسپاسی علاقه‌مند هستند و حضور فارس در لیگ برتر آرزوی جوانان و هواداران فوتبال در این استان است.
به گزارش روابط عمومی ‌سپاه فجر، سردار یداله بوعلی در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی با بیان اینکه تاکنون با تمام توان از تیم فجر شهیدسپاسی حمایت کرده و سعی کرده‌ایم نیازمندی‌های این تیم را برطرف کنیم، گفت: خوشبختانه هیچ‌گونه حاشیه‌ای در تیم نداریم و بازیکنان و کادر فنی همدل و یکصدا آماده حضور در آخرین و حساس‌ترین بازی این تیم در فصل جاری هستند.
وی با تأکید بر اینکه آرزو و هدف مهم ما شاد شدن دل هواداران فوتبال فارس و افتخارآفرینی تیم فجر برای این استان است، گفت: مردم فارس و شیراز به فوتبال و تیم فجر شهیدسپاسی علاقه‌مند هستند و حضور فارس در لیگ برتر آرزوی جوانان و هواداران فوتبال در این استان است.
فرمانده سپاه فجر در گفت‌وگو با بازیکنان و کادر فنی تیم فجر شهیدسپاسی با بیان اینکه در این بازی حساس با اراده پولادین به میدان وارد شوید، گفت: هر چه از دستمان برآمده برای رفع نیازمندی‌های این تیم انجام داده‌ایم و امیدواریم در بازی آخر نیز به نتیجه و هدفمان که صعود به لیگ برتر است دست پیدا کنیم.
سردار بوعلی خاطرنشان کرد: از استاندار فارس، مسئولان استان، مدیران صنایع و کارخانجات، هواداران و تمام افرادی که از تیم فجر شهیدسپاسی حمایت کرده‌اند تشکر می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی